SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER EB 30/1 akumulátorové koště - Akce

Kód zboží: 1.545-126.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 4 620 Kč
Cena s DPH 21%: 5 590 Kč
Běžná cena s DPH: 6 332 Kč
Ušetříte: 742 Kč
+
-

Profesionální akumulátorové koště. Nabíjení 3 hodin. Nová barva antracit.

Charakteristika zametacího stroje KÄRCHER EB 30/1

Akumulátorové koště, vhodné všude tam, kde je zbytečné vytahovat vysavač, aby se uklidilo vysypané, napadané nebo nanošené smetí v interiérech. Stroj je napájen akumulátorem s nabíjecí délkou 3 hodiny. Akumulátory jsou dobíjeny nabíječkou, která je součástí stroje. Při zametání koberců pracuje stroj na jedno nabití cca 30 minut. Při zametání tvrdých ploch je pracovní doba 45 min.

Stroj je vybaven středním zametacím kartáčem, který nametává nečistoty do sběrné nádoby, velice snadno vyjímatelné a vysypatelné. Dále pak teleskopickou tyčí s ergonomickou rukojetí pro snadnou práci a vypínačem, umístěným na stroji tak, aby jej bylo možno zapínat a vypínat nohou. Díky své světlé výšce je možno strpoje zametat pod nábytkem s mezerou od 90 mm.


Technické parametry:

  • Obj. číslo : 1.545-126.0
  • Pracovní záběr : 300 mm
  • Objem nádoby na nečistoty : 1 l
  • Hladina hluku: 56 dB
  • Baterie: 7,2/1,5 V/Ah
  • Doba nabíjení aku: 3 hodin
  • Hmotnost: 2,3 kg
  • Rozměry : 250 x 300 x 1100 mm

 

Ke stažení:

Produktový list KÄRCHER EB 30/1  (PDF 62 kB)
Návod k obsluze   KÄRCHER EB 30/1 (PDF 1,60 MB)