SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER EB 30/1 Professional akumulátorové koště

Kód zboží: 1.545-127.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 8 835 Kč
Cena s DPH 21%: 10 690 Kč
Běžná cena s DPH: 11 929 Kč
Ušetříte: 1 239 Kč
+
-

Profesionální akumulátorové koště. Nabíjení 90 min. Nová barva stroje antracit.

Charakteristika zametacího stroje KÄRCHER EB 30/1 professional

Akumulátorové koště KÄRCHER EB 30/1je vhodné všude tam, kde je zbytečné vytahovat vysavač, aby se uklidilo vysypané, napadané nebo nanošené smetí v interiérech.

Zametací stroj je napájen Nikl-Cadmiovým akumulátorem s nabíjecí délkou 90 min. Akumulátory jsou dobíjeny nabíječkou, která je součástí stroje. Při zametání koberců pracuje stroj na jedno nabití cca 60 minut. Při zametání tvrdých ploch je pracovní doba 80 min.

Stroj je vybaven středním zametacím kartáčem, který nametává nečistoty do sběrné nádoby, velice snadno vyjímatelné a vysypatelné. Dále pak teleskopickou tyčí s ergonomickou rukojetí pro snadnou práci a vypínačem, umístěným na stroji tak, aby jej bylo možno zapínat a vypínat nohou.

Díky výšce je možno strojem zametat pod nábytkem s mezerou od 90 mm.


Technické parametry:

  • Obj. číslo: 1.545-127.0
  • Pracovní záběr: 300 mm
  • Objem nádoby na nečistoty: 1l
  • Hlučnost: 56 dB
  • Doba nabíjení aku: 90 min
  • Baterie: 7,2/2,6 V/Ah
  • Hmotnost: 2,3 kg
  • Rozměry: 250 x 300 x 1100 mm

EB_30.1_3 EB_30.1_6

Ke stažení:

Produktový list  KÄRCHER EB 30/1 Professional (PDF108 kB)
Návod k obsluze   KÄRCHER EB 30/1 Professional (PDF1,60 MB)