SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER K 55 Pet Plus aku koště - akce

Kód zboží: 1.258-509.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 1 529 Kč
Cena s DPH 21%: 1 850 Kč
Běžná cena s DPH: 2 090 Kč
Ušetříte: 240 Kč
+
-

Rychlý a flexibilní zametací stroj KÄRCHER 55 Pet Plus je velice kvalitní a robustní verze akumulátorového zametacího koštěte určeného pro rychlé údržbové čištění

Charakteristika bateriového koštěte KÄRCHER 55 Pet Plus:

Zametací stroj KÄRCHER K 55 Pet Plus disponuje ergonomickým držákem pro lepší držení a manipulaci, teleskopickou tyčí s pohodlným nastavení její délky, výkonnějším akumulátorem a širším záběrem. Součástí dodávky KÄRCHER K 55 Pet Plus je akumulátor a nabíjecí adaptér.

Aku koště KÄRCHER K 55 Pet Plus se zapíná a vypíná nožním spínačem.

Odnímání kartáče stisknutím tlačítka, jednoduché a hygienické čištění a výměna kartáče.

Vyjímatelná baterie může být nabíjena mimo stroj. Čištění potom může probíhat s druhým výměnným akumulátorem (zvláštní příslušenství) – bez přerušení práce. Tak splňuje stroj vysoké nároky na kvalitu, ergonomii a komfort obsluhy.

S hmotností 2 kg je stroj lehce transportovatelný a lehce se s ním manipuluje.

Koštětem KÄRCHER K 55 Pet Plus lze čistit jak tvrdé tak kobercové podlahy. Filtrační sáčky nejsou nutné - tím šetříte peníze i čas. Vyprazdňování nádobky na nečistoty je velmi jednoduché a hygienické. Uživatel se nedostane do kontaktu se špínou.

Díky své nízké výšce se koště KÄRCHER K 55 Pet Plus dostane i pod nábytek. Na základě možnosti čištění u okrajů až do 1 mm získáte výborný výsledek čištění.

Bateriová košťata více >>

 
Použití:
- čištění tvrdých podlah
- čištění textilních podlahových krytin mezi úklidy
- čištění koberců až do výšky vlasu 10 mm

 
Standardní příslušenství:
- držák na stěnu
- nabíječka baterií
- baterie s dlouhou životností

Technické údaje:
Obj. číslo: 1.258-509.0
Provozní doba akumulátoru – 30 min
Čisticí výkon pro jedno nabití akumulátoru – 60-100 m²
Napětí akumulátoru – 4,8 V
Pracovní šířka – 265 mm
Objem nádrže – 0,5 l
Hmotnost vč. akumulátoru – 2 kg
Rozměry (D x Š x V) - 260 x 300 x 65 mm
Délka teleskopického držadla – 100-125 mm

K_55_6K_55_3K_55_4K_55_5K 55 Pet plus
 
 

Reklamní video KÄRCHER K 55 Pet Plus

 

Ke stažení:

Návod k obsluze  Bateriové koště KÄRCHER K 55 (PDF 2,71 MB)
Produktový list  Bateriové koště KÄRCHER K 55 Pet Plus (PDF 78 kB)