SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

Čerpadlo KÄRCHER BP 5 Home & Garden

Kód zboží: 1.645-355.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 7 430 Kč
Cena s DPH 21%: 8 990 Kč
+
-

Čerpadlo pro dům a záhradu

Charakteristika záhradního čerpadla KÄRCHER BP 5 Home & Garden:

Komfortní, výkonné, bezpečné zahradní čerpadlo KÄRCHER BP 5 Home & Garden nejlepší kvality s dlouhou životností, s účinným 4-stupňovým pohonem pro zahradní zavlažování a zásobování domácností vodou.

Kvalitní bezúdržbové čerpadlo KÄRCHER BP 5 Home & Garden s dlouhou životností je vhodné k využití alternativních vodních zdrojů jako užitkové vody (např. dešťové vody z cisteren).

Čerpadlo KÄRCHER BP 5 Home & Garden se dle potřeby automaticky zapne a později zase vypne pomocí automatické funkce Start/Stop. V nouzové situaci se čerpadlo automaticky vypne při chodu nasucho a indikátor poruchy se rozsvítí.

4-stupňový pohon vás zaujme vysokým výkonem, účinností a tichým provozem. Při stejném průtoku vyžaduje čerpadlo KÄRCHER BP 5 Home & Garden nižší výkon motoru než běžná Jet-čerpadla – úspora energie o cca 30 %.

Komfortními atributy přístroje jsou vestavěný nožní spínač, 2 výstupy pro současný provoz dvou připojených přístrojů, jakož i zvukově izolační gumové nožičky ve spojení s bezpečnostními znaky, jako je sériový předfiltr a vestavěný zpětný ventil zajišťující spolehlivý provoz.

KÄRCHER k čerpadlům nabízí prodloužení záruční doby na 5 let.

Vybavení a užitek čerpadla KÄRCHER BP 5 Home & Garden

- Pohodlí v domácnosti a v zahradě - spolehlivé napájení v domácnosti, jakož i tlakově konstantní zahradní zavlažování.
- Robustní a s dlouhou životností - sériově vybaven předfiltrem, zpětným ventilem a pojistkou proti chodu nasucho.
- Vícestupňový pohon čerpadla - velmi energeticky úsporný a slyšitelně tišší.
- Spínací a vypínací automatika - dle potřeby se čerpadla automaticky spustí a zastaví.
- Optimální nasávání - kvalitní čerpadlo vysaje snadno vodu z 8 m hloubky, např. z cisterny.
- Chybové hlášení - v případě poruchy se zobrazí chyba ve vysávací či tlakové funkci.
- Dva vývody vody - vícenásobné použití: např. zavlažování trávníku zavlažovačem a současné manuální zavlažování zahradní stříkačkou.
- Flexibilní připojovací T-hrdlo pro optimální přizpůsobení spojených hadic.
- Pohodlný nožní spínač
- Ergonomicky tvarované držadlo pro pohodlnou manipulaci a snadnou přepravu

Technické parametry

  • Objednací číslo: 1.645-355.0
  • Výkon motoru: 1000 W
  • Výkon čerpadla: 6000 l/h
  • Max. čerpací výška: 48 m
  • Tlak: 4,8 bar
  • Maximální výška sání: 8 m
  • Hmotnost: 12,5 kg
  • Rozměry d x š x v: 500x235x300 mm
  • Přípoj: G1"
  • Připojovací kabel H07RN-F: 1,85 m

Ke stažení:
Produktový list KÄRCHER BP 5 Home & Garden   (PDF 227 kB)
Návod k obsluze  KÄRCHER BP 5 Home & Garden (PDF 3,38 MB)

Reklamní video KÄRCHER čerpadla:

Video ukázka je pouze informativní. Různé modely čerpadel se liší vybavením.