SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER BR 47/35 ESC čistič eskalátorů - akce

Kód zboží: 1.310-109.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 396 686 Kč
Cena s DPH 21%: 479 990 Kč
Běžná cena s DPH: 507 503 Kč
Ušetříte: 27 513 Kč
+
-

Mycí automat na čištění eskalátorů.

Podlahový automat pro čištění eskalátorů KÄRCHER BR 47/35 ESC

Čištění se strojem KARCHER BR 47/35 ESC je prováděno při běžném provozu eskalátorů či pojízdných chodníků. Stroj se umístí na spodní konec pojízdných schodů. S pomocí trysek je nastříkán čisticí koncentrát na drhnoucí kartáče a tím transportován na profily eskalátorů či pojízdných chodníků - směr chodu čištěného objektu: od obsluhující osoby pryč. 

Ve stejném pracovní operaci je špinavá lázeň odsávána. Sběrné kartáče pomáhají vodu zachytávat a transportovat do sacích zářezů.

Forma kartáčové hlavy se dvěma válcovými kartáči a do středu zabudovaný kartáčový motor umožňují práci u okrajů, tzn. že eskalátor je možné čistit až po nejvzdálenější žlábek . Středící kluznice ve střední oblasti kartáčové hlavy zajišťuje bezpečné vedení stroje.

Kärcher BR 47/ 35 ESC může být použit na čištění eskalátorů a pojízdných chodníků většiny výrobců. Nastavení pro různé eskalátory se děje výměnou vodicích hřebenů, které zasahují do profilu povrchu eskalátorů a tak těsní při odsávání. K dispozici jsou čtyři různé sady.


Technické parametry:

  • Objednací číslo: 1.310-109.0
  • Pracovní šířka: 470 mm
  • Průtok vody: 60 l/h
  • Objem nádrže na čistou vodu: 35 l
  • Tlak: 7 bar
  • Rozměry d x š x v: 1200 x 670 x 1100 mm

Ke stažení:
Produktový list  KÄRCHER BR 47/35 Esc (PDF 175 kB)
Návod k obsluze  KÄRCHER BR 47/35 Esc (PDF 3,30 MB)