SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER BRS 43/500 C čistič koberců kartáčový

Kód zboží: 1.006-671.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 53 132 Kč
Cena s DPH 21%: 64 290 Kč
Běžná cena s DPH: 74 887 Kč
Ušetříte: 10 597 Kč
+
-

Kompaktní, dvoukartáčový čistící stroj na koberce.

KÄRCHER BRS 43/500 C čisticí stroj na koberce

Nový, vysoce kompaktní stroj pro údržbové čištění koberců na menších plochách. Ekonomický na plochách od 200 do 600 m2. Ideální stroj pro použití v hotelech, resortech, veřejných místech a pro úklidové firmy.

Stroj pracuje na bázi dvou, proti sobě rotujících kartáčů, mezi něž je vháněna voda s čistícím prostředkem. Tímto systémem dochází k čištění s malou zbytkovou vlhkostí a zapouzdřenou špínou. Současně dochází díky jedinečnému systému rotace obou kartáčů k oživení vzhledu koberce. Proti sobě rotující kartáče, napřimují kobercové vlákno z obou stran a pečují o něj.

Díky snížení spotřeby vody a čistících prostředků koberec uschne do 20 minut.

Kompaktní tvar stroje ulehčuje obsluze čištění v zónách s pohybem veřejnosti.

Stroj je vhodný k čištění textilních ploch s krátkým vláknem, jako např. smyčkové, velurové nebo z jehlové plsti.


Technické parametry:

 • Objednací číslo: 1.006-671.0
 • Pracovní šířka: 430 mm
 • Nádrž na čistou vodu: 7,5 l
 • Teoretický plošný výkon: 300 m2/h
 • Podávací tlak: 0,34 MPa
 • Průtok: 0,38 l/min
 • Napájecí napětí: 230 V 50 Hz
 • Příkon: 370 W
 • Hlučnost: 68 (dB) A
 • Hmotnost: 25 kg
 • Rozměry d x š x v: 400 x 470 x 1160 mm

Ke stažení: 

Produktový list  KÄRCHER BRS 43/500 C (PDF 109 kB)
Návod k obsluze  KÄRCHER BRS 43/500 C (PDF 2,76 MB)

Více o čisticích strojích na koberce KÄRCHER >>