SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER SE 4002 čistič koberců - akce

Kód zboží: 1.081-140.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 5 694 Kč
Cena s DPH 21%: 6 890 Kč
Běžná cena s DPH: 7 990 Kč
Ušetříte: 1 100 Kč
+
-

Čisticí stroj na tvrdé plochy a koberce pracující na principu nástřiku a extrakce

Charakteristika čisticího stroje na koberce KÄRCHER SE 4002:


Čistič KÄRCHER SE 4002 funguje jako čistič koberců, pracující na principu nástřiku a extrakce s integrovanou hadičkou na nástřik čisticího prostředku a ruční hubicí na čalounění.
Dosahuje velmi dobrých výsledků čištění na textilních površích a tvrdých plochách, jako je např. PVC, linoleum, přírodní kámen a keramická dlažba. Výsledek čištění byl zdokonalen vývojem nové technologie trysek.
Jeho výhoda spočívá oproti dosavadnímu čištění v tom, že vždy používá jen čistou vodu a špinavá voda je sbírána odděleně. Tímto způsobem jsou nečistoty nejen odděleně ale také účinně odstraněny. Nastříkat a odsát v jednom pracovním kroku.
Na rozdíl od svého předchůdce (KÄRCHER SE 4001) je vybaven KÄRCHER SE 4002 systémem Comfort 2-v-1: tzn. nástřiková/extrakční hadice je integrována na sací hadici a sací trubku.

Dodatečně je stroj vybaven nástřikovou/extrakční ruční hubicí na čalounění.

Stroj je vybaven dvěmi na sobě nezávislými nádobami. První o objemu 4 l na čistou vodu s čistícím prostředkem a druhou o objemu 4 l na vodu znečištěnou. Odnímatelná pevná nádoba na čistou vodu může být upevněna zaháknutím na nárazníkovou lištu. Stroj KÄRCHER SE 4002 je vybaven jedním membránovým čerpadlem.
Odsávání znečištěné vody z čištěné plochy zajišťuje sací turbína o výkonu 1200 W.
Speciální místo na uložení příslušenství a ergonomické držadlo s funkcí zámku umožňuje jednoduchou manipulaci.
Navíjení kabelu umožňuje jeho jednoduché uložení.

Použití:
- čištění koberců, předložek, schodů s koberci, čalounění
- vysávání jemného prachu s filtračním sáčkem
- čištění PVC, linolea, přírodního kamene, keramických dlaždic
- čištění automobilů
- čištění kutilské dílny, zahrady

Standardní příslušenství:
- sací hadice k postřiku s rukojetí – 2 m
- sací/rozstřikovací trubky – 2 ks
- násadka pro tvrdé plochy
- spárová hubice
- hubice na čalounění
- filtrační patrona
- pěnový filtr
Technické údaje:
Obj. číslo: 1.081-140.0
Množství vzduchu – 70 l/s
Sací výkon – 1200 W
Podtlak – 210 mbar
Objem nádob čistá/špinavá – 4/4 l
Pracovní šířka – 230 mm
Nástřikové množství – 1 l
Nástřikový tlak – 1 bar
Délka kabelu – 7 m
Hmotnost bez příslušenství – 8 kg
Rozměry (D x Š x V) - 385 x 385 x 500 mm

Ke stažení:

Produktový list KÄRCHER SE 4002 (PDF 172 kB)
Návod k obsluze KÄRCHER SE 4002 (PDF 2,62 MB)

SE_4001_1SE_4001_2SE_4001_3SE_4001_4

Reklamní video KÄRCHER čistič koberců