SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER FR 30 čistič ploch - akce 2017

Kód zboží: 2.111-011.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 6 190 Kč
Cena s DPH 21%: 7 490 Kč
Běžná cena s DPH: 10 531 Kč
Ušetříte: 3 041 Kč
+
-

Příslušenství pro vysokotlaké čisticí stroje

Čistič ploch KÄRCHER FR 30

Čistič ploch KÄRCHER FR 30 je určen pro vysoce účinné a rychlé odstranění všech druhů nečistot bez rozstřiku.

Čistič ploch KÄRCHER FR 30 lze používat jak venku, tak i ve vnitřních prostorech jak na podlahách, tak i na stěnách.

Zařízení je adaptovatelné k jakémukoli vysokotlakému studenovodnímu nebo horkovodnímu čisticímu stroji KÄRCHER s průtokem do 1300 l/hod. Připojení k vysokotlakému stroji je velice jednoduché a rychlé.

Připojit jej je možné jak k pracovnímu nástavci vysokotlakého stroje, tak i k vysokotlaké pistoli. Pomocí pracovního nástavce se provádí čištění podlahových ploch. Vysokotlakou pistolí se čistí stěny, přičemž ke snadnější manipulaci napomáhá ergonomický držák.

Čistič ploch KÄRCHER FR 30 má plastový kryt, zespodu opatřený kruhovým vyměnitelným kartáčem.

Uvnitř nástavce je rotující rameno, osazené Power tryskami, které zajišťují suverénní čistící schopnost a rovnoměrné čištění c celém záběru FR 30. Díky rotaci Power trysek má tento systém 10-ti násobnou účinnost oproti klasickému čištění vysokotlakými stroji.
Ložisko "Heavy Duty" s keramikou zajišťuje vysokou životnost.

K nástavci je nutno objednat sadu trysek podle tlaku a průtoku připojeného stroje (uveďte prosím do poznámky při objednání).

Pro použití s VT čističi se systémem EASY!Lock


Technické parametry

  • Objednací číslo: 2.111-011.0
  • Pracovní záběr: 300 mm
  • Max. přiváděný tlak vody: 250 bar
  • Max. průtok vody: 650 l/hod.
  • Max. teplota přiváděné vody: 80 st.C