SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER FR 50 čistič ploch

Kód zboží: 2.640-679.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 25 331 Kč
Cena s DPH 21%: 30 650 Kč
Běžná cena s DPH: 32 607 Kč
Ušetříte: 1 957 Kč
+
-

Příslušenství pro vysokotlaké čisticí stroje KÄRCHER

Čistič ploch KÄRCHER FR 50

Čistič ploch KÄRCHER FR 50 je určen pro vysoce účinné a rychlé odstranění všech druhů nečistot bez rozstřiku.

Čistič ploch KÄRCHER FR 50 lze používat jak venku, tak i ve vnitřních prostorech jak na podlahách, tak i na stěnách.

Zařízení je adaptovatelné k jakémukoli vysokotlakému studenovodnímu nebo horkovodnímu čisticímu stroji KÄRCHER s průtokem do 1300 l/hod.

Připojení k vysokotlakému stroji je velice jednoduché a rychlé.

Připojit jej je možné jak k pracovnímu nástavci vysokotlakého stroje, tak i k vysokotlaké pistoli. Pomocí pracovního nástavce se provádí čištění podlahových ploch. Vysokotlakou pistolí se čistí stěny, přičemž ke snadnější manipulaci napomáhá ergonomický držák.

Čistič ploch KÄRCHER FR 50 má ocelový kryt, zespodu opatřený kruhovým vyměnitelným kartáčem. Na krytu jsou připevněna tři otočná kolečka, která zajišťují snadnou manipulaci po ploše.

Uvnitř nástavce je rotující rameno, osazené Power tryskami, které zajišťují suverénní čistící schopnost a rovnoměrné čištění c celém záběru FR 50. Díky rotaci Power trysek má tento systém 10-ti násobnou účinnost oproti klasickému čištění vysokotlakými stroji.

Ložisko "Heavy Duty" s keramikou zajišťuje vysokou životnost.


Technické parametry:

  • Objednací číslo: 2.640-679.0
  • Pracovní záběr: 500 mm
  • Max. přiváděný tlak vody: 250 bar
  • Max. průtok vody: 650 l/hod.
  • Max. teplota přiváděné vody: 80 st.C