SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER B 60 W Bp podlahový mycí stroj - akce 2017

Kód zboží: 1.384-020.2
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 169 000 Kč
Cena s DPH 21%: 204 490 Kč
Běžná cena s DPH: 266 200 Kč
Ušetříte: 61 710 Kč
+
-

Podlahový mycí stroj s odsáváním a s pohonem pojezdu. Ideální pro plochy 1.000 - 2.500 m². Disková nebo válcová hlava s pracovní šířkou 65 cm, sací lišta 85 cm, baterie a nabíječka.

Charakteristika podlahového mycího stroje KÄRCHER B 60 W Bp D 65:

KÄRCHER B 60 W Bp D 65 - podlahový mycí stroj s odsáváním a plynulým pohonem pojezdu. S kartáčovou hlavou a diskovými kartáci, nastavitelným přítlakem kartáčů, pracovní šířkou 65 cm, bezúdržbovou baterií  a systémem klíčů KIK pro ochranu před chybnou obsluhou.

KÄRCHER Intelligent Key - systém barevných klíčů, určených pro obsluhu, vedoucí pracovníky a servisní techniky s rozdílnými úrovněmi přístupu do menu stroje. To zabraňuje chybám obsluhy, výrazně šetří provozní náklady a zajistí jednoduchou manipulaci se strojem.

Disková hlava s pracovní šířkou 65 cm. Disková kartáčová hlava může být vyměněna za válcovou.

Kromě toho stroj KÄRCHER B 60 W Bp D 65 disponuje stupněm eco!efficiencypro delší dobu běhu baterií a tichý provoz. Výkon turbíny lze, např. v nemocnici nebo hotelu, snížit a hladina hluku tak může klesnout o více než polovinu při zachování vynikajícího výsledku odsávání.

Stroj disponuje funkcí Auto-Fill pro pohodlné naplnění nádrže na vodu.

Včetně sací lišty rovné, 850 mm s opěrnými kolečky a také bezúdržbové baterie.

Včetně systému výplachu nádrže.

Včetně baterie.

Bez systému dávkováním čisticích prostředků DOSE.

Vybavení:

- Možnost volby válcové nebo diskové hlavy
- Konstrukce nádrž v nádrži
- Trakční motor 300 W

Technické parametry:

Objednací číslo: 1.384-020.2
Pracovní výkon stroje: 2600 m2/h
Šířka pracovního záběru: 65 cm
Pracovní šířka sání: 85 cm
Příkon: 2100 W
Přítlak kartáče na podlahu: 16-26 g/cm2
Otáčky kartáče: 210 ot/min
Objem nádrže na čistou vodu: 60 l
Objem nádrže na použitou vodu: 60 l
Napětí baterií: 24 V
Kapacita baterií: 180 Ah
Hmotnost: 247 kg
Rozměry (D x Š x V): 1520 x 746 x 1147 mm

Ke stažení:

 Produktový list KÄRCHER B 60 W Bp D 65 (PDF 489 kB)

Čisticí prostředky pro podlahové mycí stroje >>