SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER BD 38/12 C Bp Pack podlahový mycí stroj

Kód zboží: 1.783-430.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 68 835 Kč
Cena s DPH 21%: 83 290 Kč
Běžná cena s DPH: 92 544 Kč
Ušetříte: 9 254 Kč
+
-

Kotoučový podlahový mycí stroj s odsáváním včetně lithium-iontovou baterií, nabíječky a sací lišty.
Nahrazuje BD 40/12 C Bp Pack.

Charakteristika mycího stroje KÄRCHER BD 38/12 C Bp Pack

Velmi kompaktní a obratný bateriový podlahový mycí stroj s odsáváním se 12-ti litrovou nádrží na čistou a 12-ti litrovou vyjímatelnou nádrží na znečištěnou vodu a plošným výkonem 1140m²/h.

Pro efektivní čištění menších a hustě zastavěných ploch. Mycí stroj KÄRCHER BD 38/12 C je vhodný i pro prostory citlivé na hluk díky nižšímu akustickému tlaku.

Stoj je vybaven rychlonabíjecí, bezúdržbovou lithium-iontovou bateriís extremně dlouhou životností, která je delší než životnost samotného stroje. Vyšší hustota energie umožňuje menší rozměr a nižší hmotnost baterie. Hluboké vybití baterii nepoškodí. V režimu stand-by bez spotřeby energie.

Sací lišta se nachází přímo za kartáčovou hlavou a otáčí se samostatně. Disponuje optimálním odsáváním vody a to i v zatáčkách, což zaručuje suchý a okamžitě pochůzný povrch. Není zapotřebí provádět žádný další pracovní krok.

Režim eco!efficiency prodlužuje dobu chodu mycího stroje KÄRCHER BD 38/12 C až o 40%, je o cca 40% tišší a má nižší CO2 emise.

Vodicí tyč, vyrobená z ušlechtilé oceli a odolná proti předčasnému opotřebení, je výškově nastavitelná a také sklápěcí. Možnost sklopit vodicí tyč zajišťuje lepší skladování a přepravu, např. v autě.

Použití KÄRCHER BD 38/12 C Bp Pack:

- Hotelnictví
- Úklidové služby
- Zdravotnictví
- Obchody
- Autosalóny a autoservisy

Standardní příslušenství:

- Diskový kartáč červený
- Sací stěrky, odolné proti oleji
- Baterie a nabíječka 

Technické parametry:

 • Objednací číslo: 1.783-430.0
 • Pracovní šířka kartáče: 380 mm
 • Pracovní šířka sání: 450 mm
 • Přítlak kartáčů: 20-25 g/cm² 
 • Objem nádoby čistá/špinavá voda: 12 / 12 l
 • Plošný výkon: 1140 m2/hod.
 • Otáčky kartáčů: 180 ot./min.
 • Příkon: 500 W
 • Kapacita baterie: 25,2 V/ 21 Ah
 • Hladina hluku: 65 dB 
 • Hmotnost (bez baterií): 36 kg 
 • Hmotnost baterii: 4,6 kg
 • Rozměry (d x š x v): 980 x 510 x 1300 mm

Ke stažení:
Produktový list  KÄRCHER BR 38/12 C Bp (PDF 1,34 MB)
Návod k obsluze  KÄRCHER BD 38/12 C Bp (PDF 4,04 MB)

BD_38.12_C-2 BD_38.12

Čisticí prostředky pro podlahové mycí stroje