SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER BR 35/12 C Bp Pack podlahový mycí stroj - akce

Kód zboží: 1.783-450.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 74 270 Kč
Cena s DPH 21%: 89 867 Kč
Běžná cena s DPH: 107 956 Kč
Ušetříte: 18 089 Kč
+
-

Ručně vedený bateriový podlahový mycí stroj s odsáváním s volantem pro čištění tvrdých ploch.

Charakteristika mycího stroje KÄRCHER BR 32/12 C

Inovační bateriový podlahový čisticí stroj KÄRCHER BR 35/12 C je velmi kompaktní a snadno ovládatelné zařízení s volantem. Tento čisticí stroj lze řídit jako auto, kartáčová hlava se otáčí o +/- 200° a proto je čisticí kartáč vždy po směru jízdy, což zajišťuje 100% výsledek čištění.

Otočná kartáčová hlava (KART – KÄRCHER Advanced Response Technology) napomáhá efektivnímu čištění zastavěných nebo těžko přístupných ploch. Čištění je také možné i při „jízdě dozadu". Sací lišta se otáčí s kartáčovou hlavou.

Hmotnost stroje KÄRCHER BR 35/12 C je velmi malá, pouhých 35 kg, proto se strojem se snadno manipuluje, můžete ho lehce nadzvednout nebo přesunout přes prahy a schody.

BR-35.12

KÄRCHER BR 35/12 C je poháněn absolutně bezúdržbovou Litium-iontovou baterií s extrémně dlouhou životnosti, která cca 3krát delší než je u srovnatelných olověných baterií. Vyšší hustota energie umožňuje menší rozměry a nižší hmotnost. Žádná spotřeba energie v provozu Stand-by. Hloubkové vybití baterii nepoškodí.

Nabíječka je vestavěná, což umožňuje nabíjení kdekoli. Doba nabíjení baterii je velmi krátká: 100 % za 3 hodiny; 50 % za 1 hodinu

Snadnou přepravu přes schody a prahy zajišťují velká kola stroje.

Stroj KÄRCHER BR 35/12 C je vybaven sklopnou a také výškově nastavitelnou řídicí tyčí.

Technologie válců umožňuje čištění i silně strukturovaných podlah. Velká přítlačná hmotnost s malou dosedací plochou zajišťuje vysoký přítlak.

Stroj KÄRCHER BR 35/12 C disponuje funkcí zametání, která zajistí zametání, mytí a sání v jednom pracovním kroku, tím se zlepšuje konečný výsledek a snižuje se doba čištění, protože není nutno provádět předzametání před samotným čištěním. Přihrádka na zametené nečistoty se snadno vyjme a vyčistí.

Nádrž na znečištěnou vodu je též snadno a rychle vyjímatelná, jednoduše se vyprazdňuje a čistí, lze ji přepravovat v jedné ruce.

Stroj KÄRCHER BR 35/12 C je dále vybaven:

- Stupněm eco!efficiency, což prodlužuje dobu chodu o cca 50 %, stroj je o cca 40 % tišší a má nižší CO2 emise.

- Barevnými kódovanými prvky obsluhy – žlutá pro čištění, šedá pro udržovací čištění, které jsou mimořádně přívětivé pro uživatele

Při vývoji podlahového mycího stroje KÄRCHER BR 35/12 C byl kladen důraz na snížení nákladů při údržbě a opravách, proto tento stroj má velmi málo integrovaných dílů.

Technické parametry KÄRCHER BR 35/12 C:

Objednací čislo: 1.783-450.0
Pracovní šířka kartáče/sání: 350 / 450 mm
Objem nádob čistá/použitá: 12 / 12 l
Plošný výkon: 1400 m2/hod
Přítlak kartáče: 150 g/cm2
Počet otáček kartáčů: 700-1500 rpm
Příkon: 500 W
Frekvence: 50-60 Hz
Hmotnost: 355 kg
Rozměry: 450 x 1000 x 1300 mm

Produktové video KÄRCHER BR 35/12 C: