SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER K 2 Home - akce

Kód zboží: 1.673-223.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 2 471 Kč
Cena s DPH 21%: 2 990 Kč
Běžná cena s DPH: 3 890 Kč
Ušetříte: 900 Kč
+
-

Přenosný vysokotlaký čistič KÄRCHER bez regulace tlaku a ohřevu vody s čisičem ploch T 50

Charakteristika vysokotlakého čističe KÄRCHER K 2 Home s čističem ploch T 50

Kompaktní, flexibilní, robustní vysokotlaký čistič KÄRCHER K 2 Home T 50 v novém X-designu. S max. 110 bar je vhodný pro čištění okolo domu, na dvoře, zahradě a mytí vozidla. Je vybaven tlakovým spínačem (automatický zastavení motoru), který motor přes ruční stříkací pistoli zapíná a vypíná. Rotační tryska je ve standardním vybavení stroje.

Tento čistič se vyznačuje snadným transportem a vynikající mobilitou díky velkým kolečkům.

Díky speciálnímu čističi ploch T 50 jde i čištění větších ploch rychle od ruky.

Kompletní opláštění z nárazu odolného plastu chrání agregát pohonu a čerpadla před nečistotami a poškozením.

Navíc zabraňuje pojistný ventil přetížení proti tlaku. Stroj je vybavený funkcí zastavení motoru, která při zavřené pistoli zajistí jeho vypnutí.

I přes vysokou účinnost je hlučnost poměrně nízká díky kvalitnímu N Cor čerpadlu.

Kromě toho má stroj k dispozici injektor k nanášení čisticího přípravku při nízkém tlaku.

Velký vypínač, kola pro lehký chod, praktické uložení příslušenství pro pracovní nástavce a další příslušenství a ergonomická stříkací pistole jsou dalšími přesvědčivými komfortními prvky stroje KÄRCHER K 2 Home T 50.

Použití:

pro příležitostné čištění okolo domu, např. odstranění mechu či jiných nečistot na plochách jako např. fasády domů, terasy, cesty, zdi, bazény, zahradní nábytek a zahradní stroje. Pro zvláštní úkoly čištění viz. zvláštní příslušenství.

Vybavení KÄRCHER K 2 Home T 50:

- vysokotlaká hadice, 4 m
- vysokotlaká pistole
- jednoduchý pracovní nástavec
- čistič ploch T 50
- rotační tryska
- adaptér připojení k zahradní hadici A3/4"
- integrovaný vodní filtr
- čistič kamene v koncentrátu (skládací kanystr)

Technické údaje:

Obj. číslo: 1.673-223.0
Napětí – 240 V
Příkon – 1,4 kW
Max. přívodní teplota – 40°C
Průtok - 360 l/h
Tlak – max. 110 bar
Hmotnost (bez příslušenství) – 4,8 kg
Rozměry (D x Š x V) - 280 x 242 x 783 mmKe stažení:
 Čistič ploch KÄRCHER T 50 (2,22 MB)

Reklamní vídeo KÄRCHER příslušenství pro vysokotlaké čističe

Další video ukázky použití vysokotlakého čističe KÄRCHER >>

Čisticí prostředky pro VT čističe

Vysokotlaké čističe s označením K 2 až K 4 smí pracovat max. 20 min a poté 2 h chladnout. Čističe Kärcher K 5 až K 7 smí pracovat 1 h, poté musí 2 h chladnout. V zimě nenechávejte vysokotlaký čistič na mrazu, může dojít k poškození čerpadla!

  Doporučení pro majitele vysokotlakého čističe  (PDF 537 kB)