SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER K 3 Car vysokotlaký čistič - super akce

Kód zboží: 1.601-819.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 3 215 Kč
Cena s DPH 21%: 3 890 Kč
Běžná cena s DPH: 4 590 Kč
Ušetříte: 700 Kč
+
-

Pojízdný vysokotlaký čisticí stroj bez ohřevu vody

Charakteristika vysokotlaké myčky KÄRCHER K 3 Car:

Mobilní vysokotlaký čistič KÄRCHER K 3 Car v novém vertikálním designu se 120 bar a 380 l/h si poradí i s pevně ulpívajícími nečistotami.  Pro pravidelné používání a zvýšené nároky na výkon a design.

Vysokotlaká myčka KÄRCHER K 3 Car je vybavena tlakovým spínačem (automatické vypnutí motoru), který vypne a zapne motor uzavřením či otevřením ruční stříkací pistole. Tím se ušetří nejen zbytečné chození ke stroji, ale také podstatně klesá spotřeba vody a elektrické energie, šetří se čerpadlo a životní prostředí.

S pracovním nástavcem Vario-Power lze pootočením pohodlně a plynule regulovat sílu čisticího paprsku mezi nízkým a vysokým tlakem. Tím může uživatel rychle reagovat na různé požadavky v průběhu práce, např. z nanášení čisticích prostředků přejít na oplach.

Rotační tryska, která v sobě spojuje výhodu bodového a plochého paprsku a tak v krátkém čase dosáhne vynikajícího výsledku čištění.

Čisticí stroj KÄRCHER K 3 Car je vybaven vysokotlakou hadici 6 m a integrovaným jemným vodním filtrem.

Použití:
Pro pravidelné čištění automobilů, jízdních kol, zahradního nábytku a strojů, také středně velkých ploch okolo domu.

Standardní příslušenství KÄRCHER K 3 Car:

- Pistole s Quick Connect
- VT hadice, 6 m
- Vario-Power-pracovní nástavec
- Rotační tryska
- Quick Connect na straně přístroje
- Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4"
- Hák na upevnění kabelu a sací hadice
- Nádržka na čisticí prostředky
- Integrovaný vodní filtr
- Mycí kartáč
- Pěnovací tryska 0,3 l
- Autošampon v koncentrátu 500 ml + skládací kanystr 5 l

 

Technické údaje:

Obj. číslo: 1.601-819.0
Napětí – 240 V
Příkon – 1,6 kW
Max. přívodní teplota – 40°C
Průtok - 380 l/h
Tlak – 20-120 bar
Hmotnost (bez příslušenství) – 5,8 kg
Rozměry (D x Š x V) - 275 x 279 x 803 mm

 
 K_2.91_5 Pnovac_tryska Rotan_tryska_K2-K5_2

 

Reklamní vídeo KÄRCHER příslušenství pro vysokotlaké čističe

Další video ukázky použití vysokotlakého čističe KÄRCHER >>

Čisticí prostředky pro VT čističe

Vysokotlaké čističe s označením K 2 až K 4 smí pracovat max. 20 min a poté 2 h chladnout. Čističe Kärcher K 5 až K 7 smí pracovat 1 h, poté musí 2 h chladnout. V zimě nenechávejte vysokotlaký čistič na mrazu, může dojít k poškození čerpadla!

  Doporučení pro majitele vysokotlakého čističe  (PDF 537 kB)