SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER K 4 Compact Car vysokotlaký čistič

Kód zboží: 1.637-315.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 5 777 Kč
Cena s DPH 21%: 6 990 Kč
+
-

Velmi kompaktní vysokotlaký čisticí stroj s regulací tlaku a bez ohřevu vody s vodou chlazeným motorem.

Charakteristika vysokotlakého čističe KÄRCHER K 4 Compact Car:

Mobilní vysokotlaký čistič KÄRCHER K 4 Compact Car v kompaktním designu se 120 bar a 420 l/h si poradí i s pevně ulpívajícími nečistotami.  Pro pravidelné čištění středně silného znečištění.

KÄRCHER K 4 Compact Car je opatřen dvěma držadly a tak je snadno přemístitelný. Stroj je také díky svým kompaktním rozměrům a teleskopické výsuvné rukojeti je nenáročný na uskladnění.

Čistič KÄRCHER K 4 Compact Car je vybaven tlakovým spínačem (automatické vypnutí motoru), který vypne a zapne motor uzavřením či otevřením ruční stříkací pistole. Tím se ušetří nejen zbytečné chození ke stroji, ale také podstatně klesá spotřeba vody a elektrické energie, šetří se čerpadlo a životní prostředí.

Systém Quick Connect to šetří čas a námahu - umožňuje rychlé a pohodlné připojení a odpojení VT hadice k přístroji a pistoli.

S pracovním nástavcem Vario-Power lze pootočením pohodlně a plynule regulovat sílu čisticího paprsku mezi nízkým a vysokým tlakem. Tím může uživatel rychle reagovat na různé požadavky v průběhu práce, např. z nanášení čisticích prostředků přejít na oplach.

Rotační tryska, která v sobě spojuje výhodu bodového a plochého paprsku a tak v krátkém čase dosáhne vynikajícího výsledku čištění.

Také je vybaven vysokotlakou hadici 6m a integrovaným jemným vodním filtrem.

Sada pro čištění automobilů obsahuje:

- pěnovací trysku
- autošampon
- rotační mycí kartáč

Použití:
Pro pravidelné čištění automobilů, jízdních kol, zahradního nábytku a strojů, také středně velkých ploch okolo domu.

Standardní příslušenství:

- Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4"
- Rotační tryska
- Quick Connect na straně přístroje
- VT hadice, 6 m
- Integrovaný vodní filtr
- Vodou chlazený motor
- Pistole s Quick Connect
- Vario-Power-pracovní nástavec
- Sada na čištění automobilů

Technické údaje:

Obj. číslo: 1.637-315.0
Napětí – 240 V
Příkon – 1,8 kW
Max. přívodní teplota – 40°C
Průtok - 420 l/h
Tlak – 20-130 bar
Hmotnost (bez příslušenství) – 10,7 kg
Rozměry (D x Š x V) - 516 x 295 x 282 mm
 
 K_2.91_5     VT_cistic     rotacni_kartac Pnovac_tryska_3
    
K_5_Compact_3K_5_Compact_4 K_5_Compact_2 K_5_Compact_5

 

Reklamní vídeo KÄRCHER příslušenství pro vysokotlaké čističe

Další video ukázky použití vysokotlakého čističe KÄRCHER >>

Čisticí prostředky pro VT čističe

Vysokotlaké čističe s označením K 2 až K 4 smí pracovat max. 20 min a poté 2 h chladnout. Čističe Kärcher K 5 až K 7 smí pracovat 1 h, poté musí 2 h chladnout. V zimě nenechávejte vysokotlaký čistič na mrazu, může dojít k poškození čerpadla!

  Doporučení pro majitele vysokotlakého čističe  (PDF 537 kB)