SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER NT 55/2 Tact Me I průmyslový vysavač

Kód zboží: 1.667-237.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 52 864 Kč
Cena s DPH 21%: 63 965 Kč
+
-

Výkonný profesionální dvoumotorový vysavač na mokré i suché vysávání s inovativním patentovaným plně automatickým čištěním filtru (TACT System) a kompletním příslušenstvím

Charakteristika vysavače KÄRCHER NT 55/2 Tact Me I:

Výkonný dvoumotorový vysavač na mokré i suché vysávání s inovativním patentovaným plně automatickým čištěním filtru (TACT System), nádobou z ušlechtilé oceli s pojezdem, mechanickým systém pro odnímání.

Vysavač KÄRCHER NT 55/2 Tact Me I je kompletně vybaveným příslušenstvím stejně jako s integrovaným uložením sací hadice a příslušenství, robustním madlem a ochranou proti nárazu, olejuvzdornou vypouštěcí hadicí na spodní straně stroje.

Dokonalou filtraci zaručuje plochý skládaný filtr se systémem TACT – konstantní vysoký sací výkon. Tento systém umožňuje při práci vysavače, bezdotykové oklepávání filtru. Díky kvalitní filtraci není nutno při vysávání suchých nečistot používat papírové sáčky.

K vysavači je navíc možno dodat speciální bavlněný ochranný vak. Tento vak se vkládá do sběrné nádoby, jeho gumový lem se přehne přes horní okraj nádoby a přiklopí se sací hlavou vysavače. Nečistoty padají kolem vaku do sběrné nádoby a vak tak podstatně zvětšuje filtrační schopnost vysavače a znásobuje ochranu a tedy i životnost filtru a sací turbíny. Vak se používá pro suché vysávání.

Proti přeplnění při vysávání tekutin chrání vysavač elektrody, které při nebezpečném zvednutí hladiny automaticky odstaví turbínu.

Použití:
- Dřevoobráběcí průmysl
- Truhlářské společnosti
- Elektroinstalatéři
- Stavebnictví
- Podlaháři
- Automobilový průmysl
- Průmyslové čištění

Standardní příslušenství:
- Nádoba z ušlechtilé oceli
- Sací hadice s kolenem 4 m
- Sací trubky, kov 2 x 0,5 m
- Mokro-suchá podlahová hubice 360 mm
- Spárová hubice
- Plochý skládaný filtr, papírový
- Vypínací automatika při dosažení max. plnicího množství
- Antistatický systém
- Madlo
- Ochranná třída, I
- Vodicí kolečka s brzdou
- Očištění filtru, Tact filtr Clean
- Bezúdržbové sací turbíny, 2 kusy

Technické parametry:

Objednací číslo: 1.667-237.0
Množství vzduchu (l/s) - 2 x 74
Podtlak (mbar/kPa) – 254/25,4
Objem nádrže (l) - 55
Příkon (W) - 2 760
Standardní jmenovitý průměr (mm) - 40
Délka kabelu (m) – 10
Hladina hluku (dB) - 74
Frekvence (Hz) – 50-60
Napětí (V) – 220-240
Hmotnost (kg) - 44,8
Rozměry (D x Š x V) (mm) – 710 x 570 x 1070

Ke stažení:

Návod k obsluze  KÄRCHER NT 55/2 Tact Me I (PDF 4,57 MB)
Produktový list  KÄRCHER NT 55/2 Tact Me I (PDF 397 kB)

NT_55.2_Tact_Me_I_3 NT_55.2_Tact_Me_I_2