SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER NT 70/3 Me Tc průmyslový vysavač - akce

Kód zboží: 1.667-274.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 24 455 Kč
Cena s DPH 21%: 29 590 Kč
Běžná cena s DPH: 33 498 Kč
Ušetříte: 3 908 Kč
+
-

Výkonný mokro-suchý vysavač s objemem nádrže 70l a až třemi motory

Charakteristika průmyslového vysavače KÄRCHER NT 70/3 Me Tc:

Vysoce výkonný, robustní, profesionální vysavač mokrých a suchých nečistot, jehož zdrojem jsou tři, na sobě nezávislé sací turbíny o napájecím napětí 230 V. Sací turbíny je možno variabilně dle potřeby jednotlivě zapínat nebo vypínat pomocí ovládacích prvků, umístěných na sací hlavě, která tvoří poklop stroje. Sací hlava je dále opatřena odkládacím prostorem na příslušenství.

Vysavač KÄRCHER NT 70/3 Me Tc je výroben z nerezových materiálů, je robustní a tepelně odolný. I díky tomuto provedení je vhodný k nasazení v těžkých podmínkách a udržuje si dlouhou životnost.

Vysavač KÄRCHER NT 70/3 Me Tc je trvanlivě odolný vůči agresivním látkám a disponuje velmi snadným vyprazdňováním.

Díky kvalitnímu uzemnění nedochází k elektrickým výbojům při vysávání např. umělohmotného granulátu.

Filtraci vysavače zajišťuje kvalitní svíčkový filtr smožností údržby. Pod filtrem je umístěn plovák, který zabraňuje vniknutí kapalin do sacích turbín při vysávání.

Standardní vybavení:

- Sací hadice 4 m
- Sací trubky, kov 2 x 0,5 m
- Mokro-suchá podlahová hubice 360 mm
- Spárová hubice
- Vypouštěcí hadice
- Filtrační patrona
- Nádoba z ušlechitlé oceli
- Sklopný podvozek
- Koleno
- Madlo
- Ochranná třída, II
- Vodicí kolečka s brzdou

Technické parametry:

 • Obj. číslo: 1.667-274.0
 • Průtok vzduchu: 3 x 56 l/s
 • Napájecí napětí: 230 V
 • Výkon motoru: 3600 W
 • Podtlak: 20,8 kPa
 • Objem nádrže: 70 l
 • Délka napájecího kabelu: 10 m
 • Hlučnost: 79 dB (A)
 • Nápětí: 220-240 V
 • Frekvence: 50-60 Hz
 • Hmotnost: 28,8 kg
 • Rozměry (d x š x v): 700 x 510 x 990 mm

Ke stažení:

Produktový list  KÄRCHER NT 70/3 Me Tc (PDF 361 kB)
Návod k obsluze KÄRCHER NT 70/3 Me Tc  (PDF 3,78 MB)

Reklamní video KÄRCHER mokro-suché vysavače:

Video ukázka je pouze informativní. Různé modely vysavačů se liší vybavením.