SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER NT 75/2 Ap Me Tc průmyslový vysavač - akce

Kód zboží: 1.667-292.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 30 240 Kč
Cena s DPH 21%: 36 590 Kč
Běžná cena s DPH: 41 284 Kč
Ušetříte: 4 694 Kč
+
-

Výkonný a odolný dvoumotorový vysavač na mokré i suché vysávání s poloautomatickým čištěním filtru pro profesionální používání

Charakteristika vysavače na mokré a suché vysávání  KÄRCHER NT 75/2 Ap Me Tc:

Výkonný a silný, dvouturbínový vysavač určený k vysávání mokrých a suchých nečistot nové třídy Ap pro profesionální využití. Obzvláště vhodný je především na velké množství drobných nečistot, ale ani velké nečistoty a kapaliny nejsou pro tento vysavač s poloautomatickým čištěním filtru problém.

Dokonalou filtraci zaručuje plochý skládaný filtr s poloautomatickým čištěním, díky kterému lze pracovat déle bez přerušení. Díky kvalitní filtraci není nutno při vysávání suchých nečistot používat papírové sáčky.

Vysavač KÄRCHER NT 75/2 Ap Me Tc je výroben z nerezových materiálů, je robustní a tepelně odolný. I díky tomuto provedení je vhodný k nasazení v těžkých podmínkách a udržuje si dlouhou životnost.

Vysavač KÄRCHER NT 75/2 Ap Me Tc je trvanlivě odolný vůči agresivním látkám a disponuje velmi snadným vyprazdňováním. Turbíny se díky dvěma senzorům automaticky při naplnění sběrné nádoby vypínají.
Díky kvalitnímu uzemnění nedochází k elektrickým výbojům při vysávání např. umělohmotného granulátu.

Použití KÄRCHER NT 75/2 Ap Me Tc:

- Stavebnictví
- Dřevoobráběcí průmysl
- Všude tam, kde je zapotřebí rychlé a efektivní odstranění velkého množství jemného prachu, hrubých nečistot a kapalin
 

Standardní příslušenství:

- Sací hadice 4 m
- Sací trubky, kov 2 x 0,5 m
- Mokro-suchá podlahová hubice 360 mm
- Spárová hubice
- Vypouštěcí hadice (olejuvzdorná)
- Vypínací automatika při dosažení max. plnicího množství
- Eco-filtrační systém
- Nádoba z ušlechitlé oceli
- Sklopný podvozek
- Koleno
- Ochrana proti nárazu
- Madlo
- Ochranná třída, II
- Vodicí kolečka s brzdou
- Bezúdržbové sací turbíny, 2 kusy


Technické parametry:

Objednací číslo: 1.667-236.0
Průtok vzduchu: 2 x 74 l/s
Podtlak: 254 mbar
Objem sběrné nádoby: 75 l
Max. příkon: 2760 W
Napětí: 230 V
Jmenovitý průměr: 40 mm
Hlučnost: 73 dB(A)
Délka el. kabelu: 10 m
Hmotnost: 26,5 kg
Standardní jmenovitá světlost: 40 mm
Rozměry: 575 x 490 x 880 mm

Ke stažení:

Návod k obsluze KÄRCHER NT 75/2 Ap Me Tc (PDF 4,17 MB)
Produktový list  KÄRCHER NT 75/2 Ap Me Tc (PDF 383 kB)

Reklamní video KÄRCHER mokro-suché vysavače:

Video ukázka je pouze informativní. Různé modely vysavačů se liší vybavením.