SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER NT 80/1 B1 MS bezpečnostní vysavač - akce

Kód zboží: 1.667-267.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 71 066 Kč
Cena s DPH 21%: 85 990 Kč
Běžná cena s DPH: 92 980 Kč
Ušetříte: 6 990 Kč
+
-

Vysavač na mokro-suché vysávání zbytků výbušného prachu, chráněný proti explozi, třída prašnosti M včetně H2.Nová barva stroje antracit.

Charakteristika bezpečnostního vysavače KÄRCHER NT 80/1 B1 MS:

Schválený v kategorii 3/zóna 22.

Kategorie přístrojů 3: oblasti, ve kterých se vyskytuje atmosféra ohrožující výbuchen jen zřídka a pouze během krátkého časového období. Stroj NT 80/1 B1 MS zajišťuje při normálním provozu potřebnou míru bezpečnosti.

Oblast explozivních prachů – zóna 22: oblast, ve které se při normálním provozu tvoří z hořlavých plynů obsažených ve vzduchu atmosféra v podobě mraku, která může být výbušná.

POZOR: zónu stanoví provozovatel, nikoliv dodavatel vysavače!


Vysavač KÄRCHER NT 80/1 B1 MS je vhodný a schválený pro vysávání zbytků prachů hnacích náplní tříd explozivních prachů v zóně 22 a zdraví ohrožujících prachů třídy prachů M. Prach z hnacích náplní se při vysávání zvlhčuje vodou nacházející se ve vysavači.

Na základě přídavného kontrolního systému úrovně hladiny vody se může vysavač používat pouze při dostatečně vysoké hladině vody. Tím se dá zabránit chybné obsluze.

Velkoplošná filtrační patrona umožňuje dlouhé pracovní intervaly bez přerušení práce. Filtrem s velkou filtrační plochou se filtruje již vzduch nasávaný motorem pro pohon ventilátoru. Tím se zabraňuje vstupu výbušných prachů do turbíny.

Mechanická ochrana před přeplněním (přetečením) s plovákovým systémem garantuje spolehlivé vypnutí přístroje při nasávání tekutin. Indikace naplnění filtru integrovaná do ovládacího panelu ukazuje, kdy je třeba vyměnit filtr. Robustní nádrž z ušlechtilé oceli o objemu 80 l. Na zadní straně přístroje se může umístit kompletní příslušenství.

Vysavač KÄRCHER NT 80/1 B1 MS odpovídá nejnovějším evropským směrnicím o přístrojích pro nasazení v oblastech ohrožených explozí. Přístroj má certifikát o prověření na dodržování těchto směrnic ATEX.

Přístroj KÄRCHER NT 80/1 B1 MS je navíc ověřený a schválený podle třídy prachů M. Vysavač se proto může používat i k vysávání zdraví ohrožujících prachů třídy prachů M – např. prachů vznikajících při práci se dřevem, laky atd.

Standardní vybavení:

(nezaměnitelné charakteristické příslušenství/přišroubované)

Hadice k vysávání DN 40: 4 m
Kovové koleno
Sací trubka DN 40: 1 m
Víceúčelová hubice na vysávání podlah
Víceúčelový kartáč
Spárová hubice

Použití:

- policie
- armáda
- strážní služby
- střelecké oddíly
- střelnice

Technické parametry:

Objednací číslo: 1.667-267.0
Průtok vzduchu: 56 l/s
Podtlak: 235/23,5 mbar/kPa
Objem nádoby: 80 l
Napájecí napětí: 230 V
Příkon: 1380 W
Délka el. kabelu: 10 m
Hlučnost: 70 dB
Hmotnost: 29,5 kg
Rozměry (mm): 660 x 520 x 1078

Ke stažení:

Návod k obsluze KÄRCHER NT 80/1 B1 MS (PDF 2,12 MB)
Produktový list  KÄRCHER NT 80/1 B1 MS (PDF 145 kB)

NT_80.1_B1_M_2NT_80.1_B1_M_3