SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER RM 99 pro čištění solárních panelů, 10 l

Kód zboží: 6.295-798.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 3 683 Kč
Cena s DPH 21%: 4 456 Kč
Běžná cena s DPH: 4 741 Kč
Ušetříte: 285 Kč
+
-

Profesionální čisticí prostředek pro vysokotlaké čisticí stroje

Charakteristika KÄRCHER RM 99 Solar Cleaner

Vysoce efektivní a zároveň šetrný a biologicky odbouratelný čisticí prostředek pro mytí solárních a fotovoltaických panelů, který nezanechává stopy po vodě ani šmouhy. Zabraňuje usazování vodního kamene. Použitelný pro všechny stupně tvrdosti vody. Odstraňuje úporné nečistoty po ptácích, také pyl, rez, prach a jiné nečistoty. Je přizpůsoben pro čištění hliníkových rámů panelů.

Výhody čističe solárních panelů KÄRCHER RM 99

- Čistí šetrně díky vylepšeným klouzacím vlastnostem pro čisticí kartáče
- Pro odstranění silného a také mastného znečištění
- Zabraňuje vzniku vápenatých usazenin při použití vody jakékoliv tvrdosti a to bez nutnosti použití změkčovače vody
- Vítěz ceny Pulire Innovation Award 2013
- Rychloschnoucí, nezanechávající stopy po kapkách vody ani šmouhy
- Testován společnosti DLG
- Nepoškozuje solární a fotovoltaické moduly, stejně jako skleněné nebo plastové součástky, anodizované nebo klasické hliníkové rámy.
- Není nebezpečný pro životní prostředí
- Lehce biologicky odbouratelný
- Zanedbatelné znečištění půdy
- Vysoce efektivní

Balení: 10 l

Objednací číslo: 6.295-798.0

Ke stažení:

Bezpečnostní list  KÄRCHER RM 99 (PDF 222 kB)