SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER SGV 6/5 parní vysavač profi

Kód zboží: 1.092-000.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 88 360 Kč
Cena s DPH 21%: 106 916 Kč
+
-

Parní vysavač KÄRCHER pro profesionální použití

Charakteristika parního vysavače KÄRCHER SGV 6/5:

Parní vysavač KÄRCHER SGV 6/5 představuje zařízení na čištění párou s mnohostrannými možnostmi použití, které spojuje funkce dvou zařízení: parního čističe a vysavače pro vysávání mokrých a suchých nečistot.

Uživatel v jednom pracovním kroku (1kroková metoda) může čistit párou a odsávat kondenzovanou vodu spolu s nečistotami. Parní vysavač KÄRCHER SGV 6/5 disponuje jednoduchou obsluhou a uložením příslušenství přímo na stroji. Specifické programy umožňují navolit funkce stroje podle druhu čištění.

Naplnění nádrže na čistou vodu lze uskutečnit za provozu. Parní vysavač KÄRCHER SGV 6/5 je přizpůsoben pro jednoduchý transport a disponuje snadnou manévrovatelnosti

Vybavení parního vysavače KÄRCHER SGV 6/5:

- Regulace vody/páry a přepínač zapínání/vypínání pro funkci odsávání na rukojeti. Tyto funkce lze rychle a flexibilně upravovat během používání. To řešení šetří čas a je příjemné pro zákazníka.

- Příslušenství lze uložit přímo ve stroji, resp. na stroji. Je tak kdykoli po ruce a čistě uložené. Díky větracímu otvoru ve víku může příslušenství uschnout.

- Ergonomicky umístěný panel Easy Operation.

- Dvě velká kola a dvě vodicí kolečka pro snadnou manipulaci.

Oblasti použítí:

Nemocnice, pečovatelské domy, wellness, potravinářské výrobny jako např. masokombináty, jídelny, restaurace, cateringové firmy, prodejní výlohy.

Standardní příslušenství:

- Parní hadice s rukojetí
- Parní trubice
- Podlahová hubice
- Ruční hubice
- Malé hubice

Technické údaje:

Objednací číslo: 1.092-000.0
Napětí 220-240 V
Topný výkon 3000 W
Objem nádrže 5 l
Délka kabelu 7,5 m
Tlak páry 6 bar
Hmotnost bez příslušenství 39 kg
Hlučnost 67 dB(A)
Rozměry 640 mm x 495 mm x 965 mm

Ke stažení:
Produktový list  KÄRCHER SGV 6/5 (PDF 1,4 MB)
Návod k obsluze KÄRCHER SGV 6/5 (PDF 5,36 MB)

Parni_vysavac_Karcher_SGV Parni_vysavac_KÄRCHER_SGV Parni_vysavac_Karcher_SGV