SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER T 10/1 eco!efficiency vysavač

Kód zboží: 1.527-413.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 5 413 Kč
Cena s DPH 21%: 6 550 Kč
Běžná cena s DPH: 7 077 Kč
Ušetříte: 527 Kč
+
-

Robustní, ergonomický a výkonný vysavač na suché vysávání se sníženou spotřebou elektrického proudu o 40 % a odnímatelným síťovým kabelem, určený pro profesionální uživatele se zvláštními nároky

Charakteristika vysavače na suché vysávání KÄRCHER T 10/1 eco!efficiency:

 

Vysoce výkonný vysavač se sníženou spotřebou energie. I s pouhými 750 W čistí vysavač KÄRCHER T 10/1 eco!efficiency téměř stejně důkladně jako základní verze KÄRCHER T 10/1. To umožňuje energeticky efektivní práci při dosažení vynikajícího čisticího výkonu.

Vysavač KÄRCHER T 10/1 eco!efficiency disponuje odnímatelným kabelem pro snadnou údržbu. Kabel lze vyměnit rychle a bez zvláštních znalostí po povolení dvou šroubů.

Nízká hmotnost, robustní konstrukce a optimální ergonomické vlastnosti dělají z tohoto vysavače kvalitního pomocníka zejména pro hotely, gastronomická zařízení, úklidové firmy a maloobchody.

Díky nízké hlučnosti tento vysavač je mimořádně vhodný pro použití v prostorech citlivých na hluk.

Filtraci vysavače zajišťuje filtrační koš omyvatelný vodou o teplotě do 40°C. Ve vysavači je nutno používat papírové nebo speciální vliesové filtrační sáčky s třídou prašnosti M, které jsou schopny pojmout až dvakrát více prachu v porovnání s papírovým filtračním sáčkem.

 

Kvalitní příslušenství lze ukládat do speciálního ukladače v zadní části vysavače.

 

Vysavač KÄRCHER T 10/1 eco!efficiency disponuje velkým spínačem v horní části pro možnost zapnutí a vypnutí sešlápnutím.

 

Standardní příslušenství:

- Sací hadice – 2,5 m
- Sací trubky, kov - 2 x 0,5 m
- Omyvatelný nylonový filtr (hlavní filtr)
- Přepínatelná podlahová hubice - 270 mm
- Clipsystém k prodloužení hadic
 

Využití:

Hotely, gastronomie, poskytovatelé služeb, úklidové firmy, domácnosti, kanceláře
 

T_10.1_ecoTechnické parametry:

Obj. číslo: 1.527-413.0
Průtok vzduchu: 43 l/s
Podtlak: 23 KPa (230 mbar)
Objem sběrné nádoby: 10 l
Max. příkon při 230 V 50Hz: 750 W
Jmenovitá světlost: 32 mm
Délka el. přívodní kabelu: 10 m
Hmotnost: 6,5 kg
Hlučnost: 60 dB (A)
Rozměry: 355 x 310 x 410 mm

T 10/1 eco!efficiency  T 10/1 eco!efficiency  T 10/1 eco!efficiency  T 10/1 eco!efficiency