SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER CV 38/2 Profi vysavač kartáčový - akce

Kód zboží: 1.033-330.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 9 909 Kč
Cena s DPH 21%: 11 990 Kč
Běžná cena s DPH: 14 914 Kč
Ušetříte: 2 924 Kč
+
-

Výkonný dvoumotorový stojanový kobercový vysavač s vysunovatelnou sací trubkou a příslušenstvím. Manuální přizpůsobení kartáče výšce vlákna.

Charakteristika kartáčového vysavače KÄRCHER CV 38/2:

Kobercový vysavač KÄRCHER CV 38/2 je výkonný dvoumotorový (sací jednotka a motor pohonu kartáče) kartáčový profesionální vysavač určený na vysávání suchých nečistot z kobercových ploch. Ergonomicky tvarovaná rukojeť je výškově polohovatelná. K vysávání čalounění či špatně dostupných míst je určena vyjímatelná sací trubka s hadicí o standardním jmenovitém průměru 35 mm, na kterou lze nasadit různé příslušenství např. štěrbinovou sací hubici či hubici na čalounění. Při vyjmutí trubky s vysavače se automaticky odpojí otáčení kartáče. Tím se šetří kartáč i kobercová plocha.

Kobercový vysavač KÄRCHER CV 38/2 má válcový kartáč o pracovní šířce 380 mm, který je poháněný ozubeným řemenem. Kartáč lze ručně přizpůsobit délce vlasu koberce a to umožňuje práci na nejvyšší úrovni. V případě zablokování kartáče vypne elektronika přístroj. Díky elektrickému kabelu o délce 12 m  má tento přístroj velký akční rádius. Mezi kartáčovou hlavou a sací jednotkou vysavače jsou dva klouby. Kartáčová hlava má velice nízký profil a lze tak vysávat pohodlně i pod skříňkami či židlemi.

Vysavač kobercový KÄRCHER CV 38/2 má trojnásobný filtrační systém - filtrační sáček, motorový ochranný mikrofiltr a filtr odpadního vzduchu zjišťují optimální pracovní výsledek. Při extrémních hygienických nárocích lze vysavač vybavit HEPA filtrem (nadstandardní příslušenství), který zadrží i ty nejjemnější částice.

Standardní příslušenství:

- kartáč válcový, pracovní šířka 380 mm
- sací hadice
- sací trubka vyjímatelná
- štěrbinová sací hubice
- hubice na čalounění
- filtrační sáček vliesový
- ukazatel stavu filtru
 

Použití:

Úklidové firmy, obchody, kanceláře, hotely a restaurace, domácnosti
 

CV_38.2Technické parametry:
Obj. číslo: 1.033-330.0
Pracovní šířka: 380 mm
Průtok vzduchu: 48 l/s
Podtlak: 250 mbar
Objem sběrné nádoby: 5,5 l
Max. příkon při 230 V 50Hz
Motor: 1200 W
Kartáčovací hlava: 150 W
Délka el. kabelu: 12 m
Hmotnost: 9,5 kg
Hlučnost: 67 dB
Standardní jmenovitá světlost: 35 mm
Rozměry: 351 x 391 x 1142 mm

Ke stažení:

Produktový list KÄRCHER CV 38/2 Professional (PDF 138 kB)
Návod k obluze KÄRCHER CV 38/2, CV 48/2 (PDF 4,56 MB)
CV_36-2.2 CV_36-2.1 

 

Reklamní video stojanový vysavač KÄRCHER:

 

Video ukázka je pouze informativní. Různé modely vysavačů se liší vybavením.