SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER NT 35/1 Tact vysavač mokro-suchý - akce

Kód zboží: 1.184-850.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 9 083 Kč
Cena s DPH 21%: 10 990 Kč
Běžná cena s DPH: 14 665 Kč
Ušetříte: 3 675 Kč
+
-

Příruční a výkonný jednomotorový profesionální vysavač na mokré i suché vysávání s patentovaným plně automatickým čištěním filtru (TACT System) a kompletním příslušenstvím.

Charakteristika vysavače KÄRCHER NT 35/1 Tact:

Profesionální vysavač suchých a mokrých nečistot střední třídy se zvětšeným objemem nádoby na nečistoty. Stroj je vhodný pro vysávání suchých nečistot, vlhčených nečistot a tekutin. Úspěšně jej lze používat na menší a střední plochy v lehkých a středně těžkých provozech, stejně tak jako na vysávání koberců na větších plochách.

Dokonalou filtraci zaručuje plochý skládaný filtr Eco optional se systémem TACT – konstantní vysoký sací výkon. Tento systém umožňuje při práci vysavače, bezdotykové oklepávání filtru. Díky kvalitní filtraci není nutno při vysávání suchých nečistot používat papírové sáčky.

 
K vysavači KÄRCHER NT 35/1 Tact je navíc možno dodat speciální bavlněný ochranný vak. Tento vak se vkládá do sběrné nádoby, jeho gumový lem se přehne přes horní okraj nádoby a přiklopí se sací hlavou vysavače. Nečistoty padají kolem vaku do sběrné nádoby a vak tak podstatně zvětšuje filtrační schopnost vysavače a znásobuje ochranu a tedy i životnost filtru a sací turbíny. Vak se používá pro suché vysávání.
 
Proti přeplnění při vysávání tekutin chrání vysavač elektrody, které při nebezpečném zvednutí hladiny automaticky odstaví turbínu.

Výhody vysavače KÄRCHER NT 35/1 Tact:

- Automatický oklep filtru TACT = konstantní vysoký sací výkon
- Patentovaný „Eco“- plochý filtrační systém
- Komfortní možnost výměny filtru
- Možnost uložení nářadí na sací hlavě
- Integrované držáky na příslušenství na zadní straně stroje
- Dvě speciální fixace hadice a široké vybavení příslušenstvím v ceně
- Kärcher Clip-System
- Vypínač/spínač systému TACT osvětlený LED
- Ergonomické držadlo
 
Použití:
- Stolaři
- Elektroinstalatéři
- Stavebnictví
- Parketáři a pokladači dlaždic
- Automobilový průmysl

 
Standardní příslušenství:
- Sací hadice - 2.5 m
- Sací trubky, kov 2 x 0,5 m
- Mokro-suchá podlahová hubice - 300 mm
- Spárová hubice
- Vypínací automatika při dosažení max. plnicího množství
- Eco-Filtrační systém
- Vodicí kolečka s brzdou
- TACT filtr Clean
 
Technické parametry:
Objednací číslo: 1.184-850.0
Průtok vzduchu: 61 l/s
Podtlak: 23 KPa
Objem sběrné nádoby: 35 l
Max. příkon: 1380 W při 230 V 50Hz
TACT Filter Clean: ano
Hmotnost: 11,5 kg
Délka el. kabelu: 7,5 m
Rozměry: 520 x 380 x 580 mm

Ke stažení:

Návod k obsluze KÄRCHER NT 35/1 Tact  (PDF 1,95 MB)
Produktový list  KÄRCHER NT 35/1 Tact (PDF 402 kB)

 
 NT_35-1_Eco_2NT_35-1_Eco_3NT_35-1_Eco1

Reklamní video KÄRCHER mokro-suché vysavače

Video ukázka je pouze informativní. Různé modely vysavačů se liší vybavením.