SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER NT 45/1 Tact vysavač mokro-suchý - AKCE

Kód zboží: 1.145-830.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 13 050 Kč
Cena s DPH 21%: 15 790 Kč
Běžná cena s DPH: 17 787 Kč
Ušetříte: 1 997 Kč
+
-

Výkonný a odolný jednomotorový profesionální vysavač na mokré i suché vysávání s plně automatickým čištěním filtru (TACT System)

Charakteristika vysavače na mokré i suché vysávání KÄRCHER NT 45/1 Tact:

Profesionální vysavač suchých a mokrých nečistot střední třídy se zvětšeným objemem nádoby na nečistoty. Stroj je vhodný pro vysávání suchých nečistot, vlhčených nečistot a tekutin. Úspěšně jej lze používat na menší a střední plochy v lehkých a středně těžkých provozech, stejně tak jako na vysávání koberců na větších plochách.

Dokonalou filtraci zaručuje plochý skládaný filtr Eco optional se systémem TACT – konstantní vysoký sací výkon. Tento systém umožňuje při práci vysavače, bezdotykové oklepávání filtru. Díky kvalitní filtraci není nutno při vysávání suchých nečistot používat papírové sáčky.

K vysavači je navíc možno dodat speciální bavlněný ochranný vak. Tento vak se vkládá do sběrné nádoby, jeho gumový lem se přehne přes horní okraj nádoby a přiklopí se sací hlavou vysavače. Nečistoty padají kolem vaku do sběrné nádoby a vak tak podstatně zvětšuje filtrační schopnost vysavače a znásobuje ochranu a tedy i životnost filtru a sací turbíny. Vak se používá pro suché vysávání.

 
Proti přeplnění při vysávání tekutin chrání vysavač elektrody, které při nebezpečném zvednutí hladiny automaticky odstaví motor
 

Výhody vysavače KÄRCHER NT 45/1 Tact:

- Automatický oklep filtru TACT = konstantní vysoký sací výkon
- Patentovaný „Eco“- plochý filtrační systém
- Komfortní možnost výměny filtru
- Možnost uložení nářadí na sací hlavě
- Integrované držáky na příslušenství na zadní straně stroje
- Dvě speciální fixace hadice a široké vybavení příslušenstvím v ceně a Kärcher Clip-System
- Vypínač/spínač systému TACT osvětlený LED
- Ergonomické držadlo
 
Použití:
- Dřevoobráběcí průmysl
- Truhlárny
- Elektroinstalatéři
- Stavebnictví
- Parketáři a pokladači dlaždic
- Automobilový průmysl
- Autoservisy
- Automyčky

 
Standardní příslušenství:
- Sací hadice 2,5 m
- Sací trubky, kov 2 x 0,5 m
- Mokro-suchá podlahová hubice 300 mm
- Spárová hubice
- Vypínací automatika při dosažení max. plnicího množství
- Eco-Filtrační systém
- Ochrana proti nárazu
- Vodicí kolečka s brzdou
- TACT filtr Clean
 

Technické parametry:

Objednací číslo: 1.145-830.0
Průtok vzduchu: 61 l/s
Podtlak: 23 KPa
Jmenovitý průměr: 35 mm
Objem sběrné nádoby: 45 l
Max. příkon: 1380 W při 230 V 50Hz
TACT Filter Clean: ano
Hmotnost: 12,5 kg
Délka el. kabelu: 7,5 m
Rozměry: 520 x 380 x 695 mm

Ke stažení:
Produktový list KÄRCHER NT 45/1 Tact (PDF 366 kB)
Návod k obluze KÄRCHER NT 45/1 Tact (PDF 3,06 MB)

Reklamní video KÄRCHER mokro-suché vysavače:

Video ukázka je pouze informativní. Různé modely vysavačů se liší vybavením.