SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER NT 55/1 Tact průmyslový vysavač - akce

Kód zboží: 1.146-820.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 16 934 Kč
Cena s DPH 21%: 20 490 Kč
Běžná cena s DPH: 23 000 Kč
Ušetříte: 2 510 Kč
+
-

Výkonný profesionální jednomotorový vysavač na mokré i suché vysávání s inovativním patentovaným plně automatickým čištěním filtru (TACT System) a kompletním příslušenstvím

Charakteristika vysavače KÄRCHER NT 55/1 Tact:

 
Výkonný jednomotorový vysavač na mokré i suché vysávání s inovativním patentovaným plně automatickým čištěním filtru (TACT System) a kompletně vybaveným příslušenstvím stejně jako s integrovaným uložením sací hadice a příslušenství. Vybaven robustním madlem a ochranou proti nárazu, olejuvzdornou vypouštěcí hadicí na spodní straně stroje.
 
Dokonalou filtraci zaručuje plochý skládaný filtr Eco optional se systémem TACT – konstantní vysoký sací výkon. Tento systém umožňuje při práci vysavače, bezdotykové oklepávání filtru. Díky kvalitní filtraci není nutno při vysávání suchých nečistot používat papírové sáčky.
 
K vysavači je navíc možno dodat speciální bavlněný ochranný vak. Tento vak se vkládá do sběrné nádoby, jeho gumový lem se přehne přes horní okraj nádoby a přiklopí se sací hlavou vysavače. Nečistoty padají kolem vaku do sběrné nádoby a vak tak podstatně zvětšuje filtrační schopnost vysavače a znásobuje ochranu a tedy i životnost filtru a sací turbíny. Vak se používá pro suché vysávání.
 
Proti přeplnění při vysávání tekutin chrání vysavač elektrody, které při nebezpečném zvednutí hladiny automaticky odstaví turbínu.
 
Použití:
- Dřevoobráběcí průmysl
- Truhlářské společnosti
- Elektroinstalatéři
- Stavebnictví
- Podlaháři
- Automobilový průmysl
- Průmyslové čištění
 
Standardní příslušenství:
- Sací hadice 2.5 m
- Sací trubky, kov 2 x 0,5 m
- Mokro-suchá podlahová hubice 300 mm
- Spárová hubice
- Vypouštěcí hadice (olejivzdorná)
- Vypínací automatika při dosažení max. plnicího množství
- Eco-Filtrační systém
- Ochrana proti nárazu
- Madlo
- Vodicí kolečka s brzdou
- TACT filtr Clean
 
Technické parametry:
Objednací číslo: 1.146-820.0
Množství vzduchu (l/s) - 61
Podtlak (mbar/kPa) – 230/23
Objem nádrže (l) - 55
Příkon (W) - 1380
Standardní jmenovitý průměr (mm) - 35
Délka kabelu (m) – 7,5
Hladina hluku (dB) - 64
Frekvence (Hz) – 50-60
Napětí (V) – 220-240
Hmotnost (kg) - 16
Rozměry (D x Š x V) (mm) – 580 x 380 x 870
 

Ke stažení:

Návod k obsluze KÄRCHER NT 55/1 Tact (PDF 4,29 MB)
Produktový list  KÄRCHER NT 55/1 Tact (PDF 397 kB)
 

NT_55-1_ECO.1NT_55-1_ECO.2NT_55-1_ECO.3 

Reklamní video KÄRCHER mokro-suché vysavače:

Video ukázka je pouze informativní. Různé modely vysavačů se liší vybavením.