SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER NT 611 Eco K vysavač mokro-suchý - akce

Kód zboží: 1.146-209.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 38 835 Kč
Cena s DPH 21%: 46 990 Kč
Běžná cena s DPH: 55 191 Kč
Ušetříte: 8 201 Kč
+
-

Speciální vysavač. Kontinuální odvod vody pomocí čerpadla, bez příslušenství. Nová barva stroje antracit.

Charakteristika vysavače KÄRCHER NT 611 Eco K:

Profesionální vysavač suchých a mokrých nečistot s vyjímatelným čerpadlem, zajišťujícím možnost trvalého odčerpávání tekutých nečistot se sběrné nádoby odtokovou hadicí např. do odpadního potrubí či kanalizace.Čerpadlo je vybaveno automatickým spoštěním a vypínáním.

Vysavač KÄRCHER NT 611 Eco K je dále vybaven zvýšeným objemem sběrné nádoby a systémem čištění filtru Power Filter Clean, který při stisknutí páčky na kolenu sací hadice spustí automatický oklep filtru nárazem vzduchu. Vysavač je možno po vyjmutí čerpadla používat jako běžný vysavač suchých a mokrých nečistot.

Plochý, skládaný, omyvatelný filtr Eco optional zaručuje dokonalou filtraci, takže není nutno při suchém vysávání používat papírové sáčky. K vysavači je možno dodat speciální, ochranný, bavlněný vak. Tento vak se vkládá do sběrné nádoby, gumový lem se přehne přes její horní okraj a přiklopí se sací hlavou vysavače. Nečistoty padají kolem vyku do sběrné nádoby a vak tak znásobuje filtrační schopnost vysavače a navíc zvyšuje ochranu a životnost filtru a sací turbíny. Vak se používá při suchém vysávání.

Proti přeplnění při vysávání tekutin chrání vysavač plovákový spínač. Pro jednoduché vylévání tekutin je sběrná nádoba vybavena v zadní části výpustnou hadicí.

Celý vysavač KÄRCHER NT 611 Eco K je umístěn na podvozku se čtyřmi koly a kovovým transportním madlem.

V základní verzi je vysavač vybaven 2,5 m sací hadicí, umělohmotným kolenem, dvěmi kovovými, sacími trubkami 0,5 m, univerzální podlahovou hubicí, štěrbinovou hubicí, čerpadlem s automatickým spínáním a elektrokabelem 10 m.


Technické parametry:

  • Objednací číslo: 1.146-209.0
  • Průtok vzduchu: 57 l/s
  • Podtlak: 235 mbar
  • Objem sběrné nádoby: 55 l
  • Max. příkon: 1380 W
  • Příkon čerpadla: 800 W
  • Power Filter Clean: ano
  • Hmotnost: 23 kg
  • Standardní jmenovitá světlost: 40 mm
  • Rozměry: 570 x 370 x 860 mm

Ke stažení:

Produktový list KÄRCHER NT 611 Eco K (PDF 220 kB)
Návod k obluze KÄRCHER NT 611 Eco K (PDF 2,25 MB)

Reklamní video KÄRCHER mokro-suché vysavače:

Video ukázka je pouze informativní. Různé modely vysavačů se liší vybavením.