SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER NT 611 Mwf bezpečnostní vysavač - akce

Kód zboží: 1.146-601.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 56 190 Kč
Cena s DPH 21%: 67 990 Kč
Běžná cena s DPH: 79 272 Kč
Ušetříte: 11 282 Kč
+
-

Nový průmyslový vysavače KÄRCHER NT 611 Mwf odpovídá díky své elektrické bezpečnostní výbavě nejnovějšímu stavu techniky a splňuje i ty nejpřísnější bezpečnostní požadavky hasičů.

Charakteristika vysavače KÄRCHER NT 611 Mwf:

Profesionální vysavač suchých a mokrých nečistot s vyjímatelným čerpadlem, zajišťujícím možnost trvalého odčerpávání tekutých nečistot se sběrné nádoby odtokovou hadicí např. do odpadního potrubí či kanalizace. Čerpadlo je vybaveno automatickým spoštěním a vypínáním.

Vysavač KÄRCHER NT 611 Mwf je dále vybaven zvýšeným objemem sběrné nádoby a systémem čištění filtru Power Filter Clean, který při stisknutí páčky na kolenu sací hadice spustí automatický oklep filtru nárazem vzduchu. Vysavač je možno po vyjmutí čerpadla používat jako běžný vysavač suchých a mokrých nečistot.

K vysavači je možno dodat speciální, ochranný, bavlněný vak. Tento vak se vkládá do sběrné nádoby, gumový lem se přehne přes její horní okraj a přiklopí se sací hlavou vysavače. Nečistoty padají kolem vyku do sběrné nádoby a vak tak znásobuje filtrační schopnost vysavače a navíc zvyšuje ochranu a životnost filtru a sací turbíny. Vak se používá při suchém vysávání.

Proti přeplnění při vysávání tekutin chrání vysavač KÄRCHER NT 611 Mwf plovákový spínač. Pro jednoduché vylévání tekutin je sběrná nádoba vybavena v zadní části výpustnou hadicí. Celý vysavač je umístěn na podvozku se čtyřmi koly a kovovým transportním madlem.

Standardní vybavení:

Sací hadice, 4 m
Sací trubky, kov 2 x 0,5 m
Mokro-suchá podlahová hubice, 370 mm
Spárová hubice
Vypouštěcí hadice (olejuvzdorná)
Vypínací automatika při dosažení max. plnicího množství
Clipsystém k prodloužení hadic
Komplentě odnímatelné čerpadlo na špinavou vodu
Ruční brzda
Ochrana proti nárazu
Madlo
Ochranná třída, I
Bezúdržbové sací turbíny, 1 kusyTechnické parametry:

  • Objednací číslo: 1.146-601.0
  • Průtok vzduchu: 57 l/s
  • Podtlak: 235 mbar
  • Objem sběrné nádoby: 55 l
  • Max. příkon: 2350 W
  • Příkon čerpadla: 800 W
  • Hladina hluku: 63 dB
  • Hmotnost: 23 kg
  • Standardní jmenovitá světlost: 40 mm
  • Rozměry: 570 x 430 x 860 mm

Ke stažení:

Produktový list KÄRCHER NT 611 Mwf (PDF 196 kB)
Návod k obluze KÄRCHER NT 611 Mwf (PDF 2,34 MB)

Reklamní video KÄRCHER mokro-suché vysavače:

Video ukázka je pouze informativní. Různé modely vysavačů se liší vybavením.