SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

Rapid spray mop, mikrovlákno, délka 47 cm - akce

Kód zboží: 993103 + držák
Výrobce: Scot Young
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 901 Kč
Cena s DPH 21%: 1 090 Kč
Běžná cena s DPH: 1 502 Kč
Ušetříte: 412 Kč
+
-

Sada pomůcek pro kvalitní a rychlé čištění podlah.

Mop systém Rapid se zásobníkem na vodu a mopem na suchý zip 47 cm

Rapid spray mop je originální a praktický pomocník při vytírání podlah. Pomocí Rapid spray mopu můžete velmi snadno udržovat podlahy čisté a bezpečné.

Tyč Rapid spray mopu funguje jako zásobník na čisticí roztok nebo vodu. Pro nanesení čisticího roztoku stačí palcem ruky zmáčknout tlačítko na rukojeti tyče. Čisticí roztok se nastříká na povrch podlahy pomocí 3 trysek, umístěných v dolní části tyče.

Návlek na mop je zhotoven z mikrovláken, k držáku se připevňuje pomoci suchého zipu a je univerzálně použitelný na každý povrch. Návlek na mop je široký a tím umožňuje vyčistit najednou velkou plochu podlahy. Pojme značné množství vody a čistí i mírně zvlhčený.

Šetří čisticí prostředky a přesto dosahuje vynikajícího čisticího efektu.

Mikrovláknový návlek je pratelný na 30°C.

Tento mop doporučujeme pro rychlý a kvalitní úklid.

Balení: držák s tyčí + plochý mop 1 ks
Objednácí číslo: 993103 + držák

Mop:
Materiál: mikrovlákno
Barva: modrá
Rozměr (D x Š): 47 x 14 cm

Ke stažení:  Produktový list Rapid spray mop (PDF 725 kB)

Rapid-mop-popis

Navod-na-pouziti-Rapid-Spray-mopu


Číst: Moderní úklidové mopy