SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER SDP 9500 ponorné kalové čerpadlo

Kód zboží: 1.645-120.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 2 570 Kč
Cena s DPH 21%: 3 110 Kč
Běžná cena s DPH: 3 590 Kč
Ušetříte: 480 Kč
+
-

Čerpadlo pro odčerpávání vody

Ponorná čerpadla jsou určena k vyčerpávání nebo přečerpávání rybníků, sklepů, prádelen a plaveckých bazénů. Čerpadlo stojí při práci ve vodě.
Kalová čerpadla jsou určena pro silně znečištěnou vodu ( bahno, hrudky hlíny, výkaly s částečkami do průměru 20 mm ). Disponují rychlostí průtoku, vysokým výkonem, robustností a velkým průměrem zrn.

Ponorné kalové čerpadlo KÄRCHER SDP 9500

Osvědčená kvalita Kärcher

Kompaktní základní ponorné čerpadlo k rychlému vyčerpání nebo přečerpání špinavé vody s částečkami o průměru až do max 20 mm.

Pomocí ergonomicky tvarovaného držadla je nejen snadnější transport, ale jeho forma také umožňuje bezproblémové uchopení čerpadla z každé strany. Dodatečně je podstatně zjednodušeno upevnění lana ke spuštění čerpadla.

Optimalizované připojovací hrdlo umožňuje jednoduché napojení hadic a snižuje nebezpečí poničení závitu.


Použití
K vyčerpání nebo přečerpání jezírek, sklepů, prádelen a bazénů.


Vybavení a užitek
Komfortní držadlo
Zvýšení manipulačního komfortu. Ergonomicky tvarované, lze uchopit bez problémů z každé strany.

Optimalizovaný hladinový spínač
Spolehlivost díky zvýšené přesnosti spínání.

Odvzdušňovací funkce stisknutím tlačítka
Zvýšený manipulační komfort/úspora času, neboť je možné přímé ovlivnění.


Technické parametry

  • Objednací číslo: 1.645-120.0
  • Výkon motoru: 450 W
  • Výkon čerpadla: 9500 l/h
  • Max. dopravní výška: 6 m
  • Tlak: 0,6 bar
  • Průměr zrn: 20 mm
  • Ponorná hloubka: 9 m
  • Hmotnost: 4,3 kg
  • Rozměry (d x š x v): 200 x 210 x 315 mm
  • Přípoj: G1"

Ke stažení:
Produktový list  KÄRCHER SDP 9500 (PDF 145 kB)
Návod k obsluze  KÄRCHER SDP 9500 (PDF 1,39 MB)

 

SDP_9500_1 SDP_9500_2 SDP_9500_3

 

Reklamní video KÄRCHER čerpadla

Video ukázka je pouze informativní. Různé modely čerpadel se liší vybavením.