SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

Ponorné tlakové čerpadlo KÄRCHER BP 2 Cistern - akce

Kód zboží: 1.645-420.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 4 950 Kč
Cena s DPH 21%: 5 990 Kč
Běžná cena s DPH: 6 090 Kč
Ušetříte: 100 Kč
+
-

Zavlažovací čerpadlo KÄRCHER

Charakteristika tlakového čerpadla KÄRCHER BP 2 Cistern

KÄRCHER BP 2 Cistern s robustním krytem z ušlechtilé oceli je ideálním ponorným tlakovým čerpadlem pro zahradní zavlažování dešťovou vodou z cisterny. Včetně připojovací sady k připojení hadic a plovákového spínače.

Ponorné tlakové čerpadlo KÄRCHER BP 2 Cistern je ideální pro využití alternativních zdrojů vody pro účely zahradního zavlažování. Cíleným využíváním dešťové, studniční nebo podzemní vody se dá ušetřit spousta drahocenné pitné vody.

Kryt čerpadla, připojovací hrdlo se závitem a držadlo z ušlechtilé oceli se prezentují jako velmi robustní.

Ke spuštění čerpadla – např. do studnové šachty – na něj lze upevnit lano.

Ponorné tlakové čerpadlo KÄRCHER BP 2 Cistern nabízí vestavěný předfiltr, jakož i plovákový spínač, který čerpadlo v závislosti na hladině vody zapíná a vypíná a chrání jej před chodem nasucho. Úroveň, kdy se čerpadlo spíná, je flexibilně nastavitelná.

V balení je připojovací sada k připojení hadic, která umožňuje snadné napojení hadic o průměru 3/4" a 1", včetně zpětného ventilu.

Vybavení a užitek čerpadla KÄRCHER BP 2 Cistern

- Kryt čerpadla, připojovací hrdlo se závitem a držadlo z ušlechtilé oceli - delší životnost a nárazu vzdornost, jakož bezpečná přeprava a snadná manipulace.
- Včetně konektoru čerpadla a zpětného ventilu - rychlé připojení hadic o průměru ¾" a 1" k čerpadlu
- Vestavěný předfiltr chrání čerpadlo před nečistotami a zvyšuje tím jeho životnost a funkční spolehlivost.
- Plovákový spínač s fixací kabelu- pojistka proti chodu nasucho s jednoduchým nastavením úrovně, při které se čerpadlo spíná.

Technické informace:

Objednací číslo: 1.645-420.0
Výkon motoru - 800 W
Průtok max. - 5700 l/h
Čerpací výška - 32/3,2 m/bar
Ponorná hloubka max. - 7 m
Velikost zrn max. - -
Přívodní teplota max. - 35°C
Hmotnost bez příslušenství - 10 kg
Rozměry (D x Š x V) - 128 x 128 x 438 mm
Připojovací závit - G1
Připojovací kabel - H07RN-F/10

Ke stažení:
Produktový list KÄRCHER BP 2 Cistern (PDF 163 kB)
Návod k obsluze  KÄRCHER BP 2 Cistern (PDF 1,95 MB)

 

Reklamní video čerpadla KÄRCHER

Video ukázka je pouze informativní. Různé modely čerpadel se liší vybavením.