SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

Půjčovna KÄRCHER PUZZI 100 čistič koberců

Kód zboží: P8
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 193 Kč
Cena s DPH 21%: 234 Kč
:

+
-

Profesionální čisticí stroj na koberce a čalounění s odsáváním

Datum zapůjčení stoje poznamenejte, prosím, při dokončení objednávky do poznámky


O dostupnosti stroje je nutné se předem informovat telefonicky na uvedená čísla!

Tel: 724 041 120 nebo 222 781 750


UPOZORNĚNÍ!

Stroj k půjčení Puzzi 100 je možno vyzvednout pouze osobně na adrese provozovny společnosti Satter Clean 2000 ve Vestci u Prahy. Podmínky pro zapůjčení jsou uvedeny níže.Čisticí stroj na koberce a čalounění/extraktor KÄRCHER PUZZI 100 Super

(včetně podlahové hubice)

Profesionální čistič koberců a čalounění KÄRCHER PUZZI 100 Super pro střední plochy. Stroj je vybaven dvěma na sobě nezávislými nádobami, každá o objemu 10 l na čistou vodu s čisticím prostředkem a znečištěnou.

Stroj KÄRCHER PUZZI 100 Super je vybaven jedním pístovým čerpadlem s výkonem 1 l vody za minutu. Odsávání znečištěné vody z čištěné plochy zajišťuje sací motor o výkonu 1250 W.

Stroj je vybaven stříkací a sací hadicí o délce 2,5 m, dělitelnou kovovou trubkou, hubicí na čištění koberců a síťovým kabelem o délce 7,5 m. Navíc může být stroj vybaven ruční hubicí, která slouží k čištění čalouněného nábytku nebo např. interiérů vozidel.

Použití čisticího stroje PUZZI 100 Super:

Přístroj je vhodný pro různé oblasti použití: autoservisy, hotely, restaurace, kanceláře a zvláště domácnosti.

Technické parametry stroje PUZZI 100 Super

Objednací kód 1.100-113.0
Průtok vzduchu 54 l/s
Plošný výkon 25 m2/h
Max. příkon 1290 W/230 V
Výkon čerpadlo 40 W
Podtlak 220 bar
Nástřikové množství vody 1 l/min
Max. množství vody 1,6 l
Nástřikový tlak 1 bar
Max. teplota vody 50°C
Hmotnost 10,3 kg
Rozměry (D x Š x V)  665 x 320 x 425 mm

 

Podmínky zapůjčení stroje PUZZI 100 Super

Půjčovné 234,- Kč/den
Minimální zápůjční doba 24 hodin
Maximální zápůjční doba Dle dohody
Místo vyzvednutí Areál firmy Satter Clean 2000, s.r.o.
Místo vrácení Areál firmy Satter Clean 2000, s.r.o.
Doklady nutné k zapůjčení Občanský průkaz + druhý doklad (pas, řidičský průkaz, rodný list)
Záloha 5 000,- Kč (pouze v hotovosti)
Úhrada půjčovného Při vrácení stroje
Rozměry stroje jej umožňuji naložit i do osobního vozidla.

Chci koupit čisticí stroj KÄRCHER Puzzi 100 Super

 Návod k obsluze  (1,37 MB)

Poznámka: produktové obrázky zboží jsou pouze informativního charakteru a můžou se od skutečného vzhledu stroje či příslušenství lišit.