SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

Půjčovna KÄRCHER BR 40/10 C ADV mycí stroj vč. kartáčů a stěrek

Kód zboží: P49
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 816 Kč
Cena s DPH 21%: 987 Kč
:

+
-

Profesionální podlahový mycí stroj s odsáváním

Datum zapůjčení stoje poznamenejte, prosím, při dokončení objednávky do poznámky


O dostupnosti stroje je nutné se předem informovat telefonicky na uvedená čísla!


Tel: 725 382 291 nebo 222 782 855

 

UPOZORNĚNÍ:

Stroje k půjčení je možno vyzvednout pouze osobně na adrese provozovny společnosti Satter Clean 2000 ve Vestci u Prahy. Podmínky pro zapůjčení jsou uvedeny níže.


Při koupi stroje KÄRCHER BR 40/10 C ADV půjčovné na 1 den ZDARMA!

Rozhodnete li se stroj KÄRCHER BR 40/10 C ADV u nás koupit, nebudeme Vám účtovat 1 den půjčovného.


Podlahový mycí stroj s odsáváním KÄRCHER BR 40/10 C ADV


Včetně dvou válcových kartáčů na tvrdé podlahy a gumových stěrek!


Profesionální podlahový mycí stroj s odsáváním, dvěma s válcovými kartáči, sacími lištami integrovanými do stroje a dvěma nádržemi na čistou a použitou vodu je ideální stroj pro čištění menších ploch (100 – 400 m2)

Tento multifunkční stroj KÄRCHER BR 40/10 drhne, saje vodu, leští a čistí i koberce (se speciální nástavbovou sadou pro čištění koberců). Vhodný na čištění podlah - dlažba, lino, tvrdé a bezpečnostní plochy.

Přítlak je v porovnání s diskovými mycími stroji až sedmkrát vyšší a lze jej jednoduše regulovat individuálně pro každou podlahovou krytinu.

Obsluha stroje ocení jednoduché ovládání. Pouhou změnou polohy rukojeti může stroj pracovat směrem vpřed i vzad, válcové kartáče lze velmi rychle vyměnit; nádrže na čistou a znečištěnou vodu se snadno vyjímají, aby se mohly naplnit, vyprázdnit a následně vyčistit.

Použití mycího stroje KÄRCHER BR 40/10 C ADV:

Stroj KÄRCHER BR 40/10 C ADV  je vhodný pro různé oblasti použití: v prodejnách, u čerpacích stanic, restauracích, příručních skladech, autosalonech a všude tam, kde není dostatek místa pro klasické stroje anebo atm, kde se obvykle stále ještě využívá nákladná ruční práce.

Technické parametry stroje BR 40/10 C ADV

Pracovní šířka kartáče/sání 400/400 mm
Plošní výkon 400 m2/h
Objem nádob čistá/použita voda 10 /10 l
Max. příkon 1900 W/230 V
Přítlak kartáče 250g/cm2
Počet otáček kartáčů 1100 ot/min
Délka el. kabelu 1 m
Hmotnost 30 kg

Podmínky zapůjčení stroje BR 40/10 C ADV

Půjčovné 987,- Kč/den vč. DPH
Minimální zápůjční doba 24 hodin
Maximální zápůjční doba Dle dohody
Místo vyzvednutí Areál firmy Satter Clean 2000, s.r.o.
Místo vrácení Areál firmy Satter Clean 2000, s.r.o.
Doklady nutné k zapůjčení Občanský průkaz + druhý doklad (pas, řidičský průkaz, rodný list)
Záloha 18 000,- Kč (pouze v hotovosti)
Úhrada půjčovného Při vrácení stroje

Rozměry stroje jej umožňují naložit do většího osobního vozidla typu combi.

Poznámka: produktové obrázky zboží jsou pouze informativního charakteru a můžou se od skutečného vzhledu stroje či příslušenství lišit.

Chci koupit KÄRCHER BR 40/10 ADV 

Čisticí prostředky pro čištění podlah