SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

Půjčovna KÄRCHER HDS 695 vysokotlaký čistič s ohřevem

Kód zboží: P51
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 914 Kč
Cena s DPH 21%: 1 106 Kč
:

+
-

Profesionální vysokotlaký čisticí stroj KÄRCHER s ohřevem vody

Datum zapůjčení stoje poznamenejte, prosím, při dokončení objednávky do poznámky


O dostupnosti stroje je nutné se předem informovat telefonicky na uvedená čísla!


Tel: 725 382 291 nebo 222 782 855UPOZORNĚNÍ:

Stroje k půjčení je možno vyzvednout pouze osobně na adrese provozovny společnosti Satter Clean 2000 ve Vestci u Prahy. Podmínky pro zapůjčení jsou uvedeny níže.


Vysokotlaký čisticí stroj s ohřevem vody zn. KÄRCHER HDS 695

(včetně vysokotlakové hadice 10 m, Servopistole s trojitou tryskou (0°/25°/40°))

Vysokotlaký čisticí stroj s ohřevem vody zn. KÄRCHER HDS 695 s pohonem na třífázový proud (400 V) představuje pro zákazníka z živnostenské oblasti vysoce vybavený, výkonný a spolehlivý stroj vyšší třídy. Ohřev vody zajišťuje výkonný diesel agregát.

Stroj je vybaven regulovatelným přisáváním chemického přípravku z integrované nádoby, možností studeného a teplého chodu, regulací teploty ohřevu, regulací pracovního tlaku a průtoku vody na pistoli.

Stroj KÄRCHER HDS 695 je vybaven trojitou tryskou, pomocí které lze odstranit i pevně ulpívající nečistoty. Tryska zaručuje rychlou pohodlnou změnu paprsku. Můžete si zvolit mezi vysokotlakým bodovým, vysokotlakým plochým (25°) a nízkotlakým paprskem (40°).

Nízkotlaký paprsek se používá k nanášení čisticích prostředků. Dávkovacím ventilem na čisticí prostředky mohou být čisticí prostředky plynule přimíchány do VT paprsku.

Použití :
Stroj KÄRCHER HDS 695 je vhodný pro různé oblasti použití: automyčky, autoservisy, průmysl, zemědělství,  při čištění budov i v komunální oblasti.

Technické parametry stroje HDS 695
Průtok 400-800 l/h
Pracovní tlak 30 - 170 bar
Teplota páry 155°C
Napájecí napětí 400 V/ 50 Hz
Příkon 5,8 kW
Max. spotřeba nafty 5,2 kg/h
Objem nádoby na palivo 25 l
Objem nádoby na chemii 20 l
Hmotnost 117 kg
Rozměry (D x Š x V)  1285 x 690 x 835 mm

Podmínky zapůjčení stroje HDS 695

Půjčovné 1.106,- Kč/den
Minimální zápůjční doba 24 hodin
Maximální zápůjční doba Dle dohody
Místo vyzvednutí Areál firmy Satter Clean 2000, s.r.o.
Místo vrácení Areál firmy Satter Clean 2000, s.r.o.
Doklady nutné k zapůjčení Občanský průkaz + druhý doklad (pas, řidičský průkaz, rodný list)
Záloha 25 000,- Kč (pouze v hotovosti)
Úhrada půjčovného Při vrácení stroje
Rozměry stroje jej umožňují naložit do vozidla typu combi, pick-up nebo dodávky.

K naložení je potřeba více pracovníků nebo vozidlo s nakládací bočnicí.Chci koupit vysokotlaký čistič

Čisticí prostředky pro vysokotlaké čištění

Poznámka: produktové obrázky zboží jsou pouze informativního charakteru a můžou se od skutečného vzhledu stroje či příslušenství lišit.