SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

Půjčovna Vysavač KÄRCHER NT 35/1 Tact - pouze dlouhodobý pronájem

Kód zboží: P55
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 190 Kč
Cena s DPH 21%: 230 Kč
:

+
-

Profesionální vysavač na mokro-suché vysávání. Minimální doba půjčení je 14 dní.

Datum zapůjčení stoje poznamenejte, prosím, při dokončení objednávky do poznámky


O dostupnosti stroje je nutné se předem informovat telefonicky na uvedená čísla!


Tel: 725 382 291 nebo 222 782 855

 


UPOZORNĚNÍ:

Stroje k půjčení je možno vyzvednout pouze osobně na adrese provozovny společnosti Satter Clean 2000 ve Vestci u Prahy. Podmínky pro zapůjčení jsou uvedeny níže.


Vysavač na mokré i suché vysávání zn. KÄRCHER NT 35/1 Tact

(včetně sací hadice 2,5 m, dvou kovových trubek 0,5 m, podlahové hubice, štěrbinové hubice)

Profesionální vysavač suchých a mokrých nečistot střední třídy určený pro vysávání suchých nečistot, vlhkých nečistot a tekutin.

Dokonalou filtraci zaručuje plochý skládaný filtr Eco optional se systémem TACT, což zaručuje konstantní vysoký sací výkon a proto není nutné ani při vysávání suchých nečistot používat papírové sáčky. Vysavače modelové řady KÄTCHER NT 35/1 Tact jsou vybaveny automatickým oklepem filtrační patrony.

Proti možnosti přeplnění při vysávání tekutin je vysavač chráněn elektrodami, které při zvednutí hladiny do nebezpečné výše automaticky odstaví sací motor.

Použití vysavače KÄRCHER NT 35/1 Tact:

Vysavač KÄRCHER NT 35/1 Tact  je vhodný pro různé oblasti použití: v menších a středních provozech jako jsou např. autoservisy, dílny, střední montážní a průmyslové provozy apod. Velice úspěšně se však dají využít i k vysávání koberců na větších plochách.

Technické parametry stroje NT 35/1 Tact

Průtok vzduchu 61 l/s
Podtlak 23 kPa
Objem sběrné nádoby 35 l
Max. příkon 1380 W při 230 V
Standardní jmenovitá světlost 35 mm
Délka el. kabelu 7,5 m
Hmotnost 11,5 kg
Rozměry (D x Š x V)  520 x 380 x 580 mm

Podmínky zapůjčení stroje NT 35/1 Tact

Půjčovné 230,- Kč/den
Minimální zápůjční doba 14 dní
Maximální zápůjční doba Dle dohody
Místo vyzvednutí Areál firmy Satter Clean 2000, s.r.o.
Místo vrácení Areál firmy Satter Clean 2000, s.r.o.
Doklady nutné k zapůjčení Občanský průkaz + druhý doklad (pas, řidičský průkaz, rodný list)
Záloha 7 000,- Kč (pouze v hotovosti)
Úhrada půjčovného Při vrácení stroje
Rozměry stroje jej umožňují naložit i do osobního vozidla.

Chci koupit průmyslový vysavač KÄRCHER

Poznámka: produktové obrázky zboží jsou pouze informativního charakteru a můžou se od skutečného vzhledu stroje či příslušenství lišit.