SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER SB V 1 Eco EUR samoobslužní vysavač

Kód zboží: 1.572-100.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 43 698 Kč
Cena s DPH 21%: 52 875 Kč
+
-

230 V, jednostranný s vyjímatelným vysavačem

Charakteristika samoobslužního vysavače SB V 1 Eco EUR

KÄRCHER SB V1 samoobslužný vysavač, který lze volitelně používat stacionárně s mincovním automatem a nebo mobilně, jako průmyslový vysavač suchých a mokrých nečistot.

Základ stroje tvoří kvalitní průmyslový vysavač KÄRCHER. Tento vysavač lze využívat samostatně a nebo jej uložit a uzamknout do robustního nerezového pláště ve velice kvalitním designu. Uložením do pláště se z vysavače stává samoobslužný stacionární vysavač, který je opatřen časovým spínačem a mincovním automatem.

Díky nově vyvinutému systému TACT bude filtrační patrona vysavače vždy po zapnutí automaticky očištěna vibrováním a bude tak zaručen konstantně sací výkon.
Jako volitelné příslušenství je možno k tomuto stroji dodat výkyvné rameno, které automaticky zpětně zasunuje sací hadici směrem vzhůru a zabraňuje tak jejímu možnému poškození např. přejetím.

Vysavač SB V1 Eco je vybaven spouštěním pomocí mincí.


Technické parametry

 • Objednací číslo: 1.572-100.0
 • Napájecí napětí: 230 V
 • Průtok vzduchu: 61 l/s
 • Podtlak: 230 mbar
 • Hlučnost: 63 dB (A)
 • Počet turbín: 1
 • Objem nádrže na nečistoty: 43 l
 • Příkon: 1,2 kW
 • Jištění sítě: 16 A
 • Hmotnost: 48 kg
 • Rozměry - průměr x v: 780 x 1200 mm