SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER HD 715 vysokotlaký čistič speciální - akce

Kód zboží: 1.353-909.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 28 091 Kč
Cena s DPH 21%: 33 990 Kč
Běžná cena s DPH: 37 192 Kč
Ušetříte: 3 202 Kč
+
-

Pro speciální potřeby malířů a čističů fasád. Přenosný, 10-160 bar, 240-700 l/h.

 Charakteristika speciálního vysokotlakého čisticíhi stroje KÄRCHER HD 715:

Přenosný vysokotlaký čistič bez ohřevu KÄRCHER HD 715, který byl zkonstruován pro speciální potřeby malířů a čističů fasád. Jednoduše ovladatelný a pro obsluhu velice pohodlný přístroj  je umístěn v trubkovém rámu. Je určen zejména k čištění konstrukcí, fasád atd.

Díky krátkému pracovnímu nástavci (540 mm) se dá i na lešení dodržet dostatečně velká vzdálenost od čištěné fasády. Jelikož je pracovní nástavec otočně uložený ve stříkací ruční pistoli, snadno vyčistíte všechna místa, aniž byste museli  provádět akrobatické kousky s pistolí.

Nová tryska s trojím nastavením paprsku (součást standardní výbavy), umožňuje rychlé nastavení jednotlivých druhů paprsků. V závislosti na druhu čištění je možné přepnout na vysokotlaký bodový paprsek, vysokotlaký plochý paprsek s úhlem rozstřiku 25°, nebo na nízkotlaký plochý paprsek s úhlem rozstřiku 40°. Při odstraňování silně ulpívajících nečistot, jako např. prokvétání vápence na povrch, můžete použít také rotační trysku, kterou lze obdržet v odpovídajícím provedení ke každému vysokotlakému čističi firmy KÄRCHER.

Vysokotlaká hadice je vyrobena z obzvláště kvalitního odolného materiálu.

Vysokotlaký agregát je umístěn ve stabilním rámu z trubek, který ho chrání před mechanickým poškozením a společně s krytem chrání stroj před ostřikem vodou. Axiální pístové čerpadlo se třemi písty z ušlechtilé oceli a hlavou čerpadla z mosazi zabezpečuje dlouhou životnost a eliminuje výskyt poruch. Zdrojem čerpadla je elektromotor s napájecím napětím 400 V 50 hz. Tlakový spínač vypne automaticky motor, jakmile se přeruší přívod vody na stříkací pistoli. Tím se šetří energie i životní prostředí.

Standardní vybavení:

 • Vysokotlaká pistole Eassy Press
 • Pracovní nástavec nerez 850 mm
 • Vysokotlaká hadice 15 m
 • Trojitá tryska (0°, 25°, 45°)

Technické parametry:

 • Objednací číslo: 1.353-909.0
 • Napětí: 400 V 50 hz
 • Příkon: 4,7 kW
 • Průtok vody: 240-700 l/hod
 • Pracovní tlak: 10-160 bar
 • Max. teplota přívodní vody: 60°C
 • Hmotnost: 29 kg
 • Rozměry (d x š x v):  500 x 310 x 350 mm

Čisticí prostředky pro vysokotlaké čisticí stroje