SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER HDS 12/14-4 ST Eco vysokotlaký čistič stacionární

Kód zboží: 1.699-921.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: víc než týden
Cena bez DPH: 188 690 Kč
Cena s DPH 21%: 228 315 Kč
+
-

Vyšší třída z řady stacionárních, horkovodních, vysokotlakých zařízení.

Tel. prodejna: 222 782 702, 222 781 750
Mobil prodejna: 724 041 120

Charakteristika stacionárního vysokotlakého čisticího stroje KÄRCHER HDS 12/14-4 ST Eco:

Stroj nové generace obsahující novinky z kategorie bezpečnosti a komfortu práce.
Stroj KÄRCHER HDS 12/14-4 ST Eco je vhodný pro střední až velké vysokotlaké rozvody z hadic nebo nerezových materiálů. Stroj však může být rovněž umístěn přímo v místě mytí a napojen přímo na vysokotlakou hadicí s pistolí a tryskou.

Veškeré agregáty včetně vysokotlakého čerpadla jsou vyrobeny z velmi kvalitních a odolných materiálů. Hnacím médiem vysokotlakého čerpadla je pomaloběžný, čtyřpólový, vodou chlazený elektromotor s příkonem 7,5 kW.

Průtokový ohřev vody zajišťuje dieselagregát s více plášťovou topnou spirálou, vertikálně uloženou, jehož médiem je motorová nafta. Vertikální uložení umožňuje spolehlivé a dokonalé spalování, které je podpořeno kvalitní ochranou a hlídačem teploty emisí.

Médiem vysokého tlaku je tří pístové, axiální čerpadlo s hnacím diskem, kompletně uloženým v olejové lázni. Stroj disponuje zcela novým SDS systémem, který rapidně snižuje jeho vibrace a je zárukou plynulého spouštění a plynulého chodu.

Samozřejmostí je pak "Stop systém", který při vypnuté pracovní pistoli vypne stroj a při jejím opětovném spuštění stroj opět nastartuje. Eco kategorie zaručuje velmi ekonomický a ekologický provoz.

Celý agregát je uložen v rámu s kvalitní oceli a uzavřen krytem z kvalitního plechu s velmi kvalitní povrchovou ochranou. V přední části stroje je ovládací panel s ovládacími prvky.

Stroj je dále vybaven jedním chemickým ventilem pro možnost přisávání chemie z barelu, který se umísťuje pod stroj. Stroj se kotví na stěnu nebo je uložen na podstavci a kouřovod je připojen na komínový vývod. Barel s motorovou naftou se ukládá rovněž pod stroj, vedle nádoby s čistícím přípravkem.

V základní verzi není stroj vybaven žádným příslušenstvím.


Technické parametry:

  • Objednací číslo: 1.699-919.0
  • Průtok: 600-1200 l/h
  • Tlak: 30 - 140 bar
  • Max. ohřev z 12 st. C vody: 155/80 st. C
  • Max spotř. nafty: 7,1 kg/h
  • Napájecí napětí: 400 V
  • Příkon: 7,5 kW
  • Hmotnost: 160 kg
  • Rozměry: 1110 x 565 x 700 mm