SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

Úklidový vozík LTS se ždímačem sada Komplet - akce

Kód zboží: 920004+pomucky
Výrobce: Scot Young
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 3 890 Kč
Cena s DPH 21%: 4 707 Kč
Běžná cena s DPH: 6 716 Kč
Ušetříte: 2 009 Kč
:

+
-

Profesionální sada pomůcek pro úklid

Úklidová sada: úklidový kbelík na kolečkách LTS + ždímač mopů E4 + pomůcky pro úklid

Inter_Change_systemSystém Intergange umožnuje na jednu Interchange tyč velmi jednoduchým způsobem nasadit velké množství nástavců, jako jsou mopy, stěrky, škrabky, kartáče aj.

Úklidová sada Komplet obsahuje:

- úklidový vozík LTS 22 l
- ždímač mopů E4 pro mopy 340-510 g
- kvalitní hliníková Interchange tyč, délka 1,3 m
- smyčkový mop Changer 340 g, syrtex
- syrtexový smyčkový plochý mop, délka 45 cm
- držák plochého mopu - rozmývák Snapper P 45, délka 45 cm, kloubový držák
- rýžák Scrubb, délka 23,5 cm, kloubový držák
- kartáč do úzkých prostor, sestřižený konec, kloubový držák


LTS--zavesne-kbeliky

Úklidový vozík LTS

Úklidové vozíky firmy SYR oddělují mop a čistou vodu od špinavé vody a kalu. Nečistoty a mastné částice jsou zachyceny v lapači usazenin, což je ve skutečnosti filtr umístěný zhruba ve dvoutřetinové výšce kbelíku. Těžší částice jsou zachyceny ve spodní třetině kbelíku. Usazeniny se nemohou uvolnit do prostoru nad filtrem. Z toho vyplývá, že se mop dostane pouze do prostoru s čistší vodou v horní části kbelíku.

Proč si vybrat úklidový vozík LTS >>

  • Jednoduchá údržba
  • Trvanlivý polypropylen
  • Komplet s dolní odkalovací mřížkou
  • Obsah 22 litrů
  • 7,5 cm kolečka s gumovým povrchem
  • Výborná stabilita
  • Výběr barev - systém barevného kódování

Nabídka pro Vás - možnost vyzkoušení vozíku v praxi!

Úklidový vozík LTS/E4 si můžete půjčit v naši půjčovně úklidových vozíků, a tak se přesvědčit o výhodách a kvalitách úklidových vozíků firmy SYR a usnadnit si rozhodování při koupi nového úklidového vozíku.


Ergo_Nomic_system


Uklidovy-vozik-LTS-text


Střední ždímač mopů E4 pro úklidový vozík


Číst článek: Kvalitní úklidové pomůcky firmy SYR

Návod na montáž úklidového kbelíku LTS (PDF 162 kB)