SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER T 12/1 eco!efficiency vysavač - akce

Kód zboží: 1.355-135.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 7 182 Kč
Cena s DPH 21%: 8 690 Kč
Běžná cena s DPH: 10 535 Kč
Ušetříte: 1 845 Kč
+
-

Extrémně tichý (56 dB/A) vysavač na suché vysávání se zvýšeným výkonem a o 40 % nižší spotřebou energie a odnímatelným síťovým kabelem

Charakteristika vysavače na suché vysávání KÄRCHER T 12/1 eco!efficiency: 

Vysavač KÄRCHER T 12/1 eco!efficiency je kompaktní, výkonný a extrémně tichý vysavač na suché vysávání, určený pro náročné a profesionální uživatele s nožním spínačem a ochrannou proti nárazu.

Vysavač se vyznačuje optimálními ergonomickými vlastnostmi, kompaktní konstrukcí, která byla koncipována speciálně pro zvláštní nároky hotelů, gastronomických zařízení, úklidových firem a obchodů.

Díky nízké hlučnosti tento vysavač je mimořádně vhodný pro použití v prostorech citlivých na hluk.

Vysavač KÄRCHER T 12/1 eco!efficiency disponuje odnímatelným kabelem pro snadnou údržbu. Kabel lze vyměnit rychle a bez zvláštních znalostí po povolení dvou šroubů.

Výkon sacího motoru, vedení vzduchu a šestinásobný filtrační systém (vč. HEPA filtru jako zvl. příslušenství) jsou koncipovány tak, aby se sací výkon příliš nesnížil, i když je filtrační sáček plný. Filtrační sáček se tak nemusí často vyměňovat.  

Vysavač lze pohodlně obsluhovat nožním spínačem. Díky svým pogumovaným kolům a dvěma vodicím kolečků je velmi stabilní a obratný. Hluboko uložené těžiště ho dělá velmi bezpečným proti převržení. Integrované navinutí kabelu na hlavě sacího motoru  zajišťuje, že je síťový kabel vždy uklizen. Kromě toho může být síťový kabel zavěšen na výklopném háku.  

Velmi ergonomické je koleno ve tvaru delty, takže se nemusíte vzdávat komfortu ani při dlouho trvající práci. Sací hadice má na stroji jednoduchou a účinnou zástrčnou mechaniku. Tento systém zaručuje zároveň jistotu, že se sací hadice při tažení  stroje neuvolní.

Jako zvláštní příslušenství je mimo jiné k dostání i sací el. kartáč, který vytvoří z vysavače KÄRCHER T 12/1 eco!efficiency kobercový kartáčový vysavač.  Při zvláštních hygienických nárocích lze k vliesovým filtračním sáčkům dodat i HEPA filtr, který zadrží i ty nejjemnější částice. 

Využití vysavače na suché vysávání KÄRCHER T 12/1 eco!efficiency: 

Hotely, nemocnice, gastronomie, poskytovatelé služeb, úklidové firmy, domácnosti, kanceláře, obchody 

Standardní příslušenství:

- Sací hadice - 2,5 m
- Sací trubky, kov 2 x 0,5 m
- Omyvatelný nylonový filtr (hlavní filtr)
- Přepínatelná podlahová hubice - 285 mm
- Vliesový filtrační sáček 

T_12.1_ecoTechnické parametry:

Obj. číslo: 1.355-135.0
Průtok vzduchu: 43 l/s
Podtlak: 230 mbar
Objem sběrné nádoby: 12 l
Max. příkon při 230 V 50Hz: 750 W
Délka el. kabelu: 12 m
Hlučnost: 56 dB(A)
Hmotnost: 6,6 kg
Standardní jmenovitá světlost: 32 mm
Rozměry (D x Š x V): 410 x 315 x 340 mm 

 

Ke stažení:

Návod k obsluze KÄRCHER T 12/1 eco!efficiency (PDF 1,88 MB)   
Produktový list KÄRCHER T 12/1 eco!efficiency (PDF 192 kB)

T_12.1_4 T_12.1_3 T_12.1_2