SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER T 15/1 Profi vysavač + kartáč. hlava ESB 28 - akce

Kód zboží: 1.355-242.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 13 215 Kč
Cena s DPH 21%: 15 990 Kč
Běžná cena s DPH: 19 731 Kč
Ušetříte: 3 741 Kč
+
-

Super tichý chod, elektrická kartáčovací hlava

Charakteristika vysavače KÄRCHER T 15/1 + ESB 28

Vysoce výkonný vysavač KÄRCHER T15/1 suchých nečistot, jehož hlavní předností je velmi tichý chod. Vysavač je konstruován tak, aby bylo možno využívat jej např. v nemocnicích, sanatoriích, hotelích či školách a to za plného provozu a přitom nikdo nebyl obtěžován jeho hlukem.  

Velký objem nádoby (15 l) na nečisoty společně s vysokým výkonem sací turbíny umožňuje nasazení vysavače při vysávání středních a velkých ploch.

Vysavač je navíc vybaven 15 m dlouhým " Highflex" napájecím kabelem, který umožňuje vysavači dosahovat velký akční rádius z jednoho místa. Pro snadné uložení kbelu disponuje vysavač až třemi možnostmi jeho uložení a dvěma parkovacími posicemi. Snadno manipulovatelnost zajišťují dvě větší zadní kolečka a dvě přední, říditelná kolečka.

Model vysavače KÄRCHER T 15/1 + ESB 28 je navíc vybaven speciální kartáčovací hlavou ESB 28, která při vysávání nahrazuje klasickou podlahovou hubici a krom vysávání koberce rovněž kartáčuje kartáčem s vlastním pohonem elektromotorem. artáčovací hlava je napájenapomocí kabelu, který je umístěn v sací hadici a zapojuje se do zásuvky, umístěné na přední straně vysavače. Kartáčovací hlava urychluje, usnadňuje a zkvalitňuje vysávání kobercových a textilních ploch.

Standardní vybavení:

 • Kartáčovací hlava ESB 28 (280 mm)
 • Sací hadice s elektro kabelem
 • Spárová hubice
 • Hubice na čištění topných těles
 • Hubice na čalounění

T-15.1-ESB28Technické parametry:

 • Objednací číslo: 1.355-242.0
 • Průtok vzduchu: 61 l/s
 • Podtlak: 244 mbar/24,4 kPa
 • Nádoba na nečistoty: 15 l
 • Napájecí napětí: 230 V 50 Hz
 • Příkon: 1300 W
 • Hlučnost: 59 dB(A)
 • Hmotnost: 8 kg
 • Rozměry (d x š x v): 406 x 320 x 434 mm

 

Ke stažení:

Návod k obsluze KÄRCHER T 15/1 (PDF 1,48 MB)
Návod k obsluze  KÄRCHER kartáčovací hlava ESB 28 (PDF 1,36 MB)
Produktový list  KÄRCHER T 15/1 + ESB 28 (PDF 158 kB)

t-15.1-professional_1 t_15-1_3 t_15-1_1 t_15-1_2