SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER VC 6 Basic vysavač

Kód zboží: 1.195-600.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 6 190 Kč
Cena s DPH 21%: 7 490 Kč
+
-

Komfortní vysavač suchých nečistot pro domácnost vyšší třídy - technická dokonalost a skvělý design. Třída energetické účinnosti A.

Vysavač pro domácnost KÄRCHER VC 6 Basic

Komfortní vysavač VC 6 Basic pro domácnost vyšší třídy. Skvělý design, oceněný na několika výstavách a skvělé technické novinky a vymoženosti dělají z tohoto vysavače perlu mezi domácími vysavači.

Vysavač KÄRCHER VC Premium >>

Novinkou je systém QuickClick, který umožňuje výměnu jednotlivých nástavců zcela bezdotykově. Otevře se přihrádka na příslušenství, zacvakne se zvolené příslušenství a vytáhne se ven. V případě výměny se zasune zpět, vycvakne a zacvakne jiné.

EasySlider systém umožňuje otáčení vysavače o 360° aníž by se s ním pohybovalo. Kolečka jsou umístěná pod podvozkem, který je od zbytku vysavače oddělen o 360° otočnou částí. Vysavač stojí ve středu místnosti, vy se pohybujete kolem něj a on se otáčí za Vámi. Žádné poskakování, žádné zamotávání se do kabelu.

Hubice ComfoGlide je vybavena speciálně posazenými kolečky, které umožňují při práci aktivní naklepávání koberce a zkvalitňují a zrychlují tak vysávání.

Hepa 12 filtr, zajišťující nejkvalitnější filtraci pro Váš čistý vzduch při vasávání.

V základní verzi vysavač disponuje teleskopicky nastavitelnou trubkou s kulatým tlačítkem na regulaci proudění a výkonu, hubicí ComfoGlide, hubicí na polstrování, sacím štětcem na nábytek, teleskopickou štěrbinovou hubicí, sací hadicí s ergonomickým držadlem a Hepa 12 filtrem.

Vysavače s třídou energetické účinnosti A se vyznačují vylepšenými motory a podlahovými hubicemi. I přes nízký příkon na úrovni 600 W se nedělají žádné kompromisy z hlediska sacího výkonuVC_6_VC_6_Premium

Příslušenství vysavače VC 6 Basic:

- Automatické navíjení kabelu
- Otočný kruh EasySlider
- Filtrační sáček,
- Ukazatel výměny filtru
- HEPA 12 filtr
- Integrované QuickClick příslušenství: štětec na nábytek, hubice na čalounění & teleskopická spárová hubice
- Pomoc při parkovací poloze a ukládání
- Vložka softgrip na rukojeti
- Přepínatelná podlahová hubice

Technické parametry VC 6 Basic

  • Obj. číslo: 1.195-600.0
  • Max. příkon: 600 W
  • Hladina hluku: 72 dB(A)
  • Objem sáčku na nečistoty: 4 l
  • Akční rádius: 10 m
  • Hmotnost bez příslušenství: 6,6 kg
  • Rozměry (DxŠxV): 383 x 370 x 373 mm

 

VC_6100_2 VC_6100_3 VC_6100_4

Reklamní video KÄRCHER vysavače VC 6