SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER HD 10/25 – 4 SX Plus vysokotlaký čisticí stroj - jarní akce

Kód zboží: 1.286-500.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 49 990 Kč
Cena s DPH 21%: 60 488 Kč
Běžná cena s DPH: 68 998 Kč
Ušetříte: 8 510 Kč
+
-

Profesionální vysokotlaký čisticí stroj bez ohřevu třídy Super se čtyřpólovým, vodou chlazeným trojfázovým elektromotorem. Včetně navíjecího bubnu a 20m hadice

Charakteristika vysokotlakého čističe KÄRCHER HD 10/25-4 SX Plus:

 

Kärcher HD 10/25-4 SX Plus je vysoce výkonný vysokotlaký studenovodní čisticí stroj nejvyšší kategorie s třífázovým, pomaloběžným, 4-pólovým elektromotorem s napájecím napětím 400 V..

 

Zdrojem vysokého tlaku stroje je třípísté čerpadlo, poháněné excentrickým diskem. Maximální výkon 250 bar řadí tento stroj mezi nejsilnější klasické vysokotlaké čisticí stroje.

 

Vysokotlaký čisticí stroj Kärcher HD 10/25-4 SX Plus disponuje integrovanou nádrží na čisticí přípravek s regulátorem přisávaného množství.

 

Novinkou, kromě skvělého designu, je i zcela nová vysokotlaká pistole Easy-Press, díky které lze přímo při práci velmi jemně a přesně regulovat pracovní tlak stroje.

 

Easy-Press systém je velmi citlivě vpracován do designu pracovního nástavce a pistole a jeho mohutnost umožňuje opravdu velmi kvalitní a jednoduchou regulaci.

 

Zajímavě a účelně je vyřešen odkládací prostor stroje, který je umístěn přímo v horní části držadla s otvorem směrem k ovládacím prvkům stroje. Do tohoto prostoru se zcela pohodlně vejdou další potřebné úklidové pomůcky. Stejně tak je vyřešen systém odkládání pistole na stroj.

 

Zcela nově jsou rovněž řešena pojezdová kola, která jsou mnohem větší a užší než jiných strojů. Díky tomu je rovněž manipulace s tímto strojem mnohem jednodušší.

 

Hmotnost je u tohoto stroje opět vzhledem k jeho parametrům jako již tradičně u strojů Kärcher velmi nízká.

 

Samozřejmostí je pak AVS systém proti překrucování hadic a stop systém pro vypnutí a zapnutí stroje pomocí pistole. Stroj je doplněn bezdotykově přepínatelnou tryskou a integrovaným navíjecím bubnem pro VT hadici.

 
Standardní příslušenství :
- Vysokotlaká hadice, délka 20 m
- Vysokotlaká pistole se systémem Easy-Press s vložkou Softgrip a plynulou regulací
- Pracovní nástavec 1050 mm
- Bezdotykové přepínatelná třístupňová tryska (0, 25°a 40°)
- Rotační tryska
- Integrovaná nádrž na chemii 6 l
- Integrovaný navíjecí buben na VT hadici
- Elektronika na ochranu motoru s indikací pomocí světelných diod
 
Použití:
- Zemědělství
- Lesnictví
- Řemeslníci
- Stavební průmysl
- Komunální oblast
 
Technické parametry:
Objednací číslo: 1.286-500.0
Pracovní tlak: 30-250 bar
Průtok vody: 500-1000 l/hod.
Napájecí napětí: 3- / 400 V / 50 Hz
Příkon: 9,2 kW
Max. teplota přiváděné vody: 60°C
Hmotnost: 64 kg
Přisávání chemie: ANO
Pistole Easy Press: ANO
Rukojeť Softgrip: ANO
Automatické vypnutí motoru: ANO
Rozměry (d x š x v): 560 x 500 x 1090 mm
 
 Návod k obsluze  (2,04 MB)

 

HD_10.25-4_SX_Plus_1HD_10.25-4_SX_Plus_2HD_10.25-4_S_Plus_3HD_11