SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER HD 13/18 – 4 S Plus vysokotlaký čisticí stroj - akce

Kód zboží: 1.286-932.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 49 579 Kč
Cena s DPH 21%: 59 990 Kč
Běžná cena s DPH: 67 510 Kč
Ušetříte: 7 520 Kč
+
-

Profesionální vysokotlaký čisticí stroj bez ohřevu třídy Super se čtyřpólovým, vodou chlazeným trojfázovým elektromotorem na 400 V

Charakteristika vysokotlakého čističe KÄRCHER HD 13/18-4 S Plus:

  

Kärcher HD 13/18-4 S Plus je vysoce výkonný vysokotlaký studenovodní čisticí stroj třídy Super. Čisticí stroj zajišťuje velice kvalitní čištění vysokým tlakem s vysokým průtokem vody. Vlastní pracovní proces zajišťuje u stroje Kärcher HD 13/18 -4 S Plus třífázový, čtyřpólový elektromotor s výkonem 180 barů při průtokovém množství maximálně 1300 l/h.

 

Vertikální konstrukce vysokotlakého čisticího stroje Kärcher HD 13/18 -4 S Plus zaberé méně místa a umožňuje lepší manipulaci. K tomu přispívají i velká pojezdová kola a ergonomické držadlo.

 

V oddělené přihrádce na trysky lze přechovávat příslušenství, které momentálně nepotřebujete.

 

Pistole Servopress zvyšuje pohodlí obsluhy. Pracovní nástavec je otočný o 360°, a to i při plném tlaku. Tlakový spínač vypne a zapne motor při stisku pistole. Tímto je zvyšována životnost motoru a čerpadla. Vestavěná nádrž na čisticí prostředek pojme 6 litrù čisticího prostředku.

 

Čisticí stroj Kärcher HD 13/18-4 S Plus byl zkonstruovan pro denní používání.

 

Mosazná hlava čerpadla je odolná proti působení čisticích prostředků a písty z ušlechtilé oceli s keramickými pouzdry garantují ve spojení s účinným chlazením vodou dlouhou životnost. Jednotka motor-čerpadlo je elektronicky chráněná. V případě poruchy, jako např. při prosakování, při přepětí nebo při nižším napětí, nežli je přípustné, nebo při chodu na dvě fáze, se přístroj automaticky vypne. Rovněž tak po uplynutí 30-ti minut, během kterých přístroj nebyl v provozu.

 
Standardní příslušenství :
- Vysokotlaká hadice o délce 20 m
- Vysokotlaká pistole se systémem Easy-Press s vložkou Softgrip a plynulou regulací
- Pracovní nástavec 1050 mm
- Bezdotykové přepínatelná třístupňová tryska (0, 25°a 40°)
- Rotační tryska
- Integrovaná nádrž na chemii 6 l
- Elektronika na ochranu motoru s indikací pomocí světelných diod
 
Použití:
- Zemědělství
- Lesnictví
- Řemeslníci
- Stavební průmysl
- Komunální oblast
 
Technické parametry:
Objednací číslo: 1.286-932.0
Pracovní tlak: 30-180 bar
Průtok vody: 650-1300 l/hod.
Napájecí napětí: 3- / 400 V / 50 Hz
Příkon: 9,2 kW
Max. teplota přiváděné vody: 60°C
Hmotnost: 62 kg
Přisávání chemie: ANO
Pistole Easy Press: ANO
Rukojeť Softgrip: ANO
Automatické vypnutí motoru: ANO
Rozměry (d x š x v): 560 x 500 x 1090 mm
 
 Návod k obsluze  (2,04 MB)