SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER HD 6/16- 4 M Plus vysokotlaký čisticí stroj - akce

Kód zboží: 1.524-903.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 28 587 Kč
Cena s DPH 21%: 34 590 Kč
Běžná cena s DPH: 40 414 Kč
Ušetříte: 5 824 Kč
+
-

Velmi výkonný vysokotlaký čistič bez ohřevu vody zn. Kärcher HD 6/16- M Plus se 4-pólovým motorem střední třídy.

Charakteristika vysokotlakého čističe KÄRCHER HD 6/16-4 M Plus

KÄRCHER HD 6/16-4 M Plus je velmi výkonný, mobilní vysokotlaký studenovodní čisticí stroj se 4-pólovým, vzduchem chlazeným, pomaloběžným motorem na střídavý proud.  

Čisticí stroj je vybavený tlakovým spínačem, vysokotlakou hadicí uloženou v systému proti překroucení.  Množství vody a pracovní tlak je možné regulovat pomocí funkce"Servo-Control" přímo na pistoli.  

Robustní třípístové axiální čerpadlo s mosaznou hlavou zaručuje vysokou životnost.  

Nová Easy-Press-pistole značně redukuje vynaloženou sílu na držení a spuštění spínače.  Ergonomické hliníkové držadlo přebírá funkci držáku na příslušenství a umožňuje bezproblémovou manipulaci. 

Zcela nový dávkovací systém čisticích prostředků Switch-Chem umožňuje rychlou změnu čisticích přípravků během pracovní činnosti a tím flexibilní a dlouhodobější provoz. Tento systém umožňuje práci se dvěma čisticími prostředky. 

Standardní vybavení:

- Easy Press – ruční stříkací pistole s vložkou Softgrip a plynulou regulací
- Vysokotlaká hadice, délka 10 m
- Pracovní nástavec z nerezové oceli 850 mm
- Třístupňová tryska  ( 0 , 25°a 40°)
- Rotační tryska
- Systém proti překroucení hadic AVS
- Vypínání tlaku při delší nečinnosti
- Kärcher systém pro čisticí prostředky 

Použití:

- Zemědělství
- Lesnictví
- Řemeslníci
- Průmyslové oblasti
- Úklidové firmy
- Komunální oblast 

Technické parametry:

Objednací číslo: 1.524-903.0
Pracovní tlak: 30 - 160 bar
Průtok vody: 230 - 600 l/hod.
Napájecí napětí: 1- / 230 V / 50 Hz
Příkon: 3,4 kW
Max. teplota přiváděné vody: 60°C
Hmotnost: 43,3 kg
Přisávání chemie: ANO
Možnost regulace tlaku: ANO/na pistoli
Pistole Easy Press: ANO
Rukojeť Softgrip: ANO
Rozměry (d x š x v): 467 x 407 x 1010 mm

 Návod k obsluze  (2,47 MB)