SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER HD 7/18- 4 M Plus vysokotlaký čisticí stroj - akce

Kód zboží: 1.524-913.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 32 636 Kč
Cena s DPH 21%: 39 490 Kč
Běžná cena s DPH: 42 155 Kč
Ušetříte: 2 665 Kč
+
-

Výkonný vysokotlaký čistič bez ohřevu zn. Kärcher HD 7/18 - 4 M Plus střední třídy. Stroj je vybaven ruční stříkací pistolí Easy Press s rukojetí Softgrip a servořízením

Charakteristika vysokotlakého čističe KÄRCHER HD 7/18- 4 M:

Kärcher HD 7/18- 4 M je vysokotlaký studenovodní čisticticí stroj nové generace.
 
Robustní rámstroje zajišťuje vysokou odolnost před poškozením a velká kola usnadňují transport a to i přes větší překážky či transport po schodech.
 
Zdrojem vysokého tlaku stroje je třípísté axiální čerpadlo, poháněné excentrickým diskem zcela uloženým v olejové lázni a tedy téměř nepodléhajícím opotřebení.
 

Vysokotlaké čerpadlo pohání kvalitní 4-pólový pomaloběžný elektromotor s napájecím napětím 400 V.  Plynule regulovatelný tlak dosahuje v maximu 175 barů při průtoku 700 l/hod.

Do vysokotlakého čisticího stroje Kärcher 7/18-4 M Plus je možno přivádět vodu o maximální teplotě až 60°C.

Stroj je díky dvoucestnému dávkovacímu ventilu schopen během pracovní činnosti přisávat až dva druhy čisticích prostředků a to přes nový Kärcher dávkovací systém přisávání, který je naprostou novinkou ve vysokotlaké technice. V zadní části je prostor pro vložení dvou nádob čisticích prostředků o objemu 2,5 l, výměna  je tak velmi jednoduchá. 

Standardní vybavení:

- Easy Press – ruční stříkací pistole s vložkou Softgrip a plynulou regulací
- Vysokotlaká hadice, délka 10 m
- Pracovní nástavec z nerezové oceli 850 mm
- Třístupňová tryska  ( 0 , 25°a 40°)
- Rotační tryska
- Systém proti překroucení hadic AVS
- Vypínání tlaku při delší nečinnosti
- Kärcher systém pro čisticí prostředky 

Použití:
- Zemědělství
- Lesnictví
- Řemeslníci
- Průmyslové oblasti
- Úklidové firmy
- Komunální oblast  

Technické parametry:

Objednací číslo: 1.524-913.0
Pracovní tlak: 10 - 180 bar
Průtok vody: 240 - 700 l/hod.
Napájecí napětí: 3- / 400 V / 50 Hz
Příkon: 3,4 kW
Max. teplota přiváděné vody: 60°C
Hmotnost: 43,3 kg
Přisávání chemie: ANO
Možnost regulace tlaku: ANO/na pistoli
Pistole Easy Press: ANO
Rukojeť Softgrip: ANO
Rozměry d x š x v: 467 x 407 x 1010 mm

 

 Návod k obsluze  (2,47 MB)