SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER HD 7/18 C Plus vysokotlaký čisticí stroj - akce 2017

Kód zboží: 1.151-902.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 20 990 Kč
Cena s DPH 21%: 25 398 Kč
Běžná cena s DPH: 34 045 Kč
Ušetříte: 8 647 Kč
+
-

Univerzální vysokotlaký čisticí stroj bez ohřevu vody. Stroj je vybaven ruční stříkací pistolí Easy!Force

Charakteristika vysokotlakého čističe KÄRCHER HD 7/18 C Plus:

KÄRCHER HD 7/18 C Plus je vysokotlaký studenovodní čisticí stroj nové generace.

Pevný rám stroje zabezpečuje vysokou odolnost před poškozením a velká kola spolu s nastavitelným držadlem, usnadňují manipulaci a to i přes větší překážky či transport po schodech.

Vysoký tlak vody zajišťuje třípístové axiální čerpadlo, poháněné excentrickým diskem zcela uloženým v olejové lázni a tedy téměř nepodléhajícím opotřebení. Vysokotlaké čerpadlo pohání kvalitní elektromotor s napájecím napětím 400 V. Plynule regulovatelný tlak dosahuje v maximu 175 barů při průtoku 700 l/hod. Do stroje je možno přivádět vodu o maximální teplotě až 60°C.

Čisticí stroj KÄRCHER HD 7/18 C Plus je vybaven itegrovanou hadičkou s filtrem a přesným regulátorem pro přisávání různých druhů chemií. Hadička je umístěna v zadní části stroje.

Ruční stříkací pistolí Easy Press s rukojetí Softgrip a servořízením a pod tlakem otočným pracovním nástavcem z ušlechtilé oceli.

Standardní vybavení KÄRCHER HD 7/18 C Plus:

- Ruční stříkací pistole Easy!Force
- Vysokotlaká hadice, délka 10 m
- Pracovní nástavec z nerezové oceli 850 mm
- Třístupňová tryska  ( 0 , 25°a 40°)
- Rotační tryska
- Systém proti překroucení hadic AVS   

Verze s bubnem HD 7/18 CX Plus >>

Použití:

- Zemědělství
- Živnostníci
- Řemeslníci
- Průmyslové oblasti
- Úklidové firmy
- Komunální oblast 

Technické parametry:

Objednací číslo: 1.151-902.0
Pracovní tlak: 20 - 175 bar
Průtok vody: 240 - 700 l/hod.
Napájecí napětí: 3- / 400 V / 50 Hz
Příkon: 5,0 kW
Max. teplota přiváděné vody: 60°C
Hmotnost: 29,3 kg
Přisávání chemie: ANO
Možnost regulace tlaku: ANO/na pistoli
Pistole Easy Press: ANO
Rukojeť Softgrip: ANO
Rozměry (d x š x v): 375 x 360 x 935 mm

 

 Návod k obsluze  (PDF 1,96 MB)

HD_7.18_C_1 HD_7.18_C_2