SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER HD 728 B Cage vysokotlaký čisticí stroj - akce

Kód zboží: 1.187-908.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 42 140 Kč
Cena s DPH 21%: 50 990 Kč
Běžná cena s DPH: 59 197 Kč
Ušetříte: 8 207 Kč
+
-

Palivo benzin, Honda 5,5 PS. Nová barva stroje antracit.

Vysokotlaký čisticí stroj KÄRCHER HD 728 B Cage bez ohřevu vody

Vysokotlaký čistič bez ohřevu s benzinovým motorem v kompaktním horizontálním provedení pro nasazení nezávislé na zdroji elektrického proudu. Kompaktní jednotka motor-čerpadlo je namontovaná ve stabilním přenosném rámu z trubek.

Vysokotlaké čerpadlo, vyrobeno z kvalitních a odolných materiálů, je poháněno benzínovým motorem Honda 4,0 kW / 5,5 PS.

Celý agregát je umístěn v ocelovém rámu s kvalitní antikorozní ochranou. Stroj se startuje pomocí startovacího lanka. V základní verzi je stroj vybaven 10 m vysokotlakou hadicí prodlouženou vysokotlakou pistolí 450 mm, pracovním nástavcem 550 mm, třístupňovou tryskou a nasávací hadičkou pro možnost přisávání chemie.

Kompaktní rozměry přístroje umožňují také jeho bezproblémovou přepravu. Rám z trubek kolem celého přístroje umožňuje nakládat a překládat zařízení mnoha různými způsoby 

Jeho vzduchem chlazený jednoválcový čtyřtaktní motor se dá snadno nastartovat reverzačním startérem. Mosazná hlava válce s ventily z ušlechtilé oceli vyhovuje živnostenskému nasazení a zajišťuje dlouhou životnost.

Zvláštním znakem tohoto přístroje je také plynule regulovatelný dávkovací ventil čisticího prostředku – exaktní dávkování - úsporná spotřeba čisticího prostředku. Vestavěný bezpečnostní ventil zajišťuje bezpečnou ochranu přístroje před přetížením tlakem. Tepelné čidlo na hlavě válce automaticky vypne motor, když se zvýší teplota v oběhovém režimu (při zavřené pistoli).

Uchycení příslušenství na rukojeti zabezpečují, že je příslušenství trvale po ruce a uklizené. Kola s pneumatikami umožňují snadnou manipulaci i na neschůdném terénu.


Použití vysokotlakého čisticího stroje KÄRCHER HD 728 B Cage

Robustní, přenosný vysokotlaký čistič určený pro výrobní podniky a poskytovatelům služeb. Ideální jako mobilní, univerzálně použitelný přístroj na benzínový pohon, k použití i na stísněném prostoru.


Technické parametry:

  • Objednací číslo: 1.187-908.0
  • Průtok: 650 l/h
  • Tlak: 150 bar
  • Max. přívodní teplota vody: 60 st. C
  • Systém připojení hadice AVS: ano
  • Motor: Honda 4,0/5,5 kW/ps
  • Hmotnost: 28 kg
  • Rozměry: 570 x 434 x 430 mm

Čisticí prostředky pro vysokotlaké čisticí stroje