SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER HD 9/19 MX Plus vysokotlaký čisticí stroj - akce

Kód zboží: 1.524-922.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 35 777 Kč
Cena s DPH 21%: 43 290 Kč
Běžná cena s DPH: 44 320 Kč
Ušetříte: 1 030 Kč
+
-

Profesionální vysokotlaký čisticí stroj střední třídy bez ohřevu vody s optimálním výkonem a pohodlnou manipulací, včetně navíjecího bubnu na VT hadici

Charakteristika vysokotlakého čisticího stroje KÄRCHER HD 9/19-MX Plus:

Vysokotlaký čisticí stroj KÄRCHERHD 9/19-MX Plus je profesionální vysokotlaký čisticí stroj bez ohřevu vody střední třídy s optimálním výkonem a pohodlnou manipulací nabízí nejvyšší výkon ve své třídě a celkové vybavení, se kterým uživatel pohodlně vyřeší i rozsáhlejší úkoly.  

Robustní rám čisticího stroje KÄRCHERHD 9/19-MX Plus zajišťuje vysokou odolnost před poškozením a velká kola usnadňují manipulaci a to i přes větší překážky či transport po schodech.  

Integrovaný navíjecí buben na vysokotlakou hadici je umístěn na hliníkové rukojeti.

Zdrojem vysokého tlaku stroje je třípísté axiální čerpadlo. Vysokotlaké čerpadlo pohání kvalitní elektromotor s napájecím napětím 400 V. Plynule regulovatelný tlak dosahuje v maximu 185 barů při průtoku 890 l/hod. Do stroje je možno přivádět vodu o maximální teplotě až 60°C.  

Vysokotlaký čisticí stroj KÄRCHER HD 9/19-MX Plus je díky dvoucestnému dávkovacímu ventilu schopen během pracovní činnosti přisávat až dva druhy čisticích prostředků a to přes nový KÄRCHER dávkovací systém přisávání, který je naprostou novinkou ve vysokotlaké technice. V zadní části stroje je prostor pro vložení dvou nádob čisticích prostředků o objemu 2,5 l, výměna je tak velmi jednoduchá.   

Standardní vybavení KÄRCHER HD 9/19-MX Plus:

- Easy Press – ruční stříkací pistole s vložkou Softgrip a plynulou regulací
- Vysokotlaká hadice, délka 15 m
- Pracovní nástavec z nerezové oceli 1050 mm
- Třístupňová tryska  ( 0 , 25°a 40°)
- Rotační tryska
- Systém proti překroucení hadic AVS
- Vypínání tlaku při delší nečinnosti
- Kärcher systém pro čisticí prostředky
- Navíjecí buben na VT hadici 

Použití:

- Zemědělství
- Lesnictví
- Řemeslníci
- Stavební průmysl
- Komunální oblast  

Technické parametry:

Objednací číslo: 1.524-922.0
Pracovní tlak: 40 - 185 bar
Průtok vody: 450 - 890 l/hod.
Napájecí napětí: 3- / 400 V / 50 Hz
Příkon: 6,8 kW
Max. teplota přiváděné vody: 60°C
Hmotnost: 45,3 kg
Přisávání chemie: ANO
Možnost regulace tlaku: ANO/na pistoli
Pistole Easy Press: ANO
Rukojeť Softgrip: ANO
Rozměry (d x š x v): 467 x 407 x 1010 mm

 Návod k obsluze  (2,47 MB)