SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER HD 9/20 - 4 M Plus vysokotlaký čisticí stroj - akce

Kód zboží: 1.524-926.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 36 355 Kč
Cena s DPH 21%: 43 990 Kč
Běžná cena s DPH: 46 633 Kč
Ušetříte: 2 643 Kč
+
-

Profesionální vysokotlaký čisticí stroj bez ohřevu střední třídy s optimálním výkonem a pohodlnou manipulací, se 4-pólovým pomaloběžným motorem na 400 V

Charakteristika vysokotlaké čisticího stroje Kärcher HD 9/20-4 M Plus:

KÄRCHER HD 9/20-4 M Plus je profesionální vysokotlaký studenovodní čisticí stroj střední třídy s optimálním výkonem a pohodlnou manipulací se 4-pólovým pomaloběžným motorem na 400 V. Tento vzduchem chlazený elektromotor zaručuje stroji dlouhou životnost, nízkou hlučnost a kompaktnost.  

Dlouhou životnost stroje zajišťuje i robustní axiální čerpadlo s keramickými písty.  Čisticí stroj KÄRCHER HD 9/20-4 M Plus je vybaven tlakovým spínačem, otočnou VT hadicí a otočným vysokotlakým nástavcem.  

Množství vody a tlak je možné regulovat pomocí funkce"Servo-Control" přímo na pistoli. Nová Easy-Press-pistole snižuje sílu vynaloženou při držení a uvolňování spouště.  

Čisticí stroj Kärcher HD 9/20-4 M Plus díky dvoucestnému dávkovacímu ventilu je schopen během pracovní činnosti přisávat až dva druhy čisticích prostředků a to přes nový Kärcher dávkovací systém přisávání, který je naprostou novinkou ve vysokotlaké technice. V zadní části čisticího stroje je prostor pro vložení dvou nádob čisticích prostředků o objemu 2,5 l, výměna je tak velmi jednoduchá. 

Standardní vybavení:

- Easy Press – ruční stříkací pistole s vložkou Softgrip a plynulou regulací
- Vysokotlaká hadice, délka 10 m
- Pracovní nástavec z nerezové oceli 1050 mm
- Třístupňová tryska  (0 , 25°a 40°)
- Rotační tryska
- Systém proti překroucení hadic AVS
- Vypínání tlaku při delší nečinnosti
- Kärcher systém pro čisticí prostředky  

Použití:

- Zemědělství
- Lesnictví
- Řemeslníci
- Stavební průmysl
- Komunální oblast  

Technické parametry:

Objednací číslo: 1.524-926.0
Pracovní tlak: 40 - 200 bar
Průtok vody: 460 - 900 l/hod
Napájecí napětí: 3- / 400 V / 50 Hz
Příkon: 7 kW
Max. teplota přiváděné vody: 60°C
Hmotnost: 47,2 kg
Přisávání chemie: ANO
Možnost regulace tlaku: ANO/na pistoli
Pistole Easy Press: ANO
Rukojeť Softgrip: ANO
Rozměry (d x š x v): 467 x 407 x 1010 mm